You can buy Nevşehir Seyahat bus tickets online securely and quick.

Nevşehir Seyahat

Nevşehir Seyahat
 

You can buy Nevşehir Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehir Seyahat Agencies

 

You can buy Nevşehir Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehir Seyahat

0850 241 5050
Adnan Menderes Terminali Nevşehir Nevşehir
0384 213 18 78

Nevşehir Seyahat Hakkında

Nevşehir  iç Anadolu bölgesinde bir ilimizdir. Nevşehir  Kapadokya ile yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turist çekmektedir. Kapadokya'da bulunan Peribacaları birçok insanı gezip görmesi gereken yerlerdendir. Birçok eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Nevşehir  hala izlerini taşımaktadır. Birçok tarihi ve doğal güzellikleri bulunan bu ilimiz balon turizmi ile de meşhurdur. Kapadokya’yı gezip görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi de Nevşehir seyahattir.

Nevşehir Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Nevşehir  merkezli karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Nevşehir seyahat ilk olarak Kervansaray adıyla 1952 yılında taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. 1978 yılında adını Lale seyahat olarak değiştirerek hizmet sürdürmüştür. 1988 yılında Nevtur adıyla yolcu taşımacılığı yapmıştır. 2005 yılına gelindiğinde genel kurul kararı ile adını Nevşehir Seyahat olarak değiştirerek günümüzde de hala hizmet vermektedir. Nevşehir , kültürel yapısını görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği yüksek kaliteli şirkettir. Gezerken hem konforu hem de güvenilir müşterilerine sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke alan bu firma müşterilerin isteklerine daha iyi cevap vermek amacıyla sürekli çalışmaktadır. İşinde iyi dinamik personel kadrosuyla birlikte sürekli gelişime açık bir firmadır.

Nevşehir Seyahat Otobüs Biletleri

Nevşehir Seyahat'in Misyonu: Taşımacılık sektörünün getirmiş olduğu yenilikleri görerek bu konuda gelişimci bir tavır izlemek, değişen teknoloji karşısında kendini yenileyebilen bir yapıda olabilmek, müşterilerin bütün isteklerine cevap vermek adına altında mükemmelliyetçilik odaklı bir hizmet sunabilmek, Nevşehir seyahati tercih etmiş olan kişileri müşteriden ziyade önce insan düşüncesinin de en iyi hizmeti onlara sunabilmek, evrene, insanlara ve çevreye karşı bilinçli olabilmek firmanın misyonudur.

Nevşehir Seyahat'in Vizyonu: Kaliteli hizmet vererek doğru yatırımlarla sağlanan sürekliliği yeniden kaliteli ve verimli yatırım araçları ile değerlendirmek.

Nevşehir Seyahat Hizmet ve Servis Olanakları

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak Nevşehir seyahatin tercih etmiş olan yolculara konforlu ve güvenli bir seyahat yapmalarını sağlayarak sürekli tercih edilir olmak, değişen sektörün getirileri karşısında kendini sürekli yenilemeye çalışmak, sürekli kendini geliştirerek Avrupa standartlarında bir seyahati yolcularına sunmak firmanın hedefleridir. Sürekli verimlilik ve yüksek standartta hizmet kalitesi firmanın ilkesidir.Over 100
62Points
23%
23%
20%
7%
25%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.