You can buy Narlıca Seyahat bus tickets online securely and quick.

Narlıca Seyahat

Narlıca Seyahat

Most Popular Journeys for Narlıca Seyahat

 

You can buy Narlıca Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Narlıca Seyahat Agencies

 

You can buy Narlıca Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Narlıca Seyahat

Narlıca Beldesi Orhangazi Bursa
0224 261 54 60 - 61


Narlıca Seyahat Hakkında


Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olan Bursa merkezli karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Özellikle Marmara bölgesinde Yüksek standartlarda verdiği kaliteleri ile tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır. Kaliteli, huzur ve güvenin adresi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bu firma müşterileri için birçok çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerine güvenli bir yolculuk sunabilme adına seyahatlerden önce araç filolarındaki bulunan otobüslerin bütün bakımları yapılmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir arızaya karşı bütün önlemler alınmaktadır. İşinde deneyimli, dinamik personel kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Huzur içerisinde bir yolculuk için güler yüzlü personeller sizlere yardımcı olmaktadırlar. Personel seçiminde titizlikle davranan Narlıca Seyahat kurduğu eğitim departmanların da personele gerekli eğitimleri verdikten sonra işe başlatmaktadır.


Narlıca Seyahatin Misyonu


Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe işinde deneyimli çalışma arkadaşları ile yüksek kalite standartlarında hizmetlerinin müşterilerine vererek dünya çapında hizmeti ülkemiz kültürlerine bağlı kalarak müşterilerine vermek ve daha iyisini verebilmek için bir çaba içerisinde olmak firmanın misyonudur.


Narlıca Seyahatin Vizyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyeti için karayolu taşımacılık sektörünün getirdiği yenilikleri yakından takip ederek bu alanda çalışmalar yapmak ve yaptığı çalışmalar karşılığında sektörün Öncü firmalar arasında olmak, çalışanların ve müşterilerin sağlığı için seyahatlerde temizliğe dikkat etmek, teknoloji çağına ayak uydurmak ve gelişmeleri takip ederek kendini yenilemek, bu yenilenmeler neticesinde müşterilerinin isteklerine bağlı olarak onlara en iyi hizmeti sunmak narlıca seyahatin vizyonudur.


Narlıca seyahatin sunulduğu olanaklar


Kalite, güven ve konforlu bir yolculuğu müşterilerine sunan firma ilk otobüse binildiği andan itibaren güler yüzlü personeller ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alakadar personel tarafından yol boyunca müşterilere sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılmaktadır. Otobüslerde teknoloji çağına ayak uydurmak adına kablosuz internet ve her televizyon arkasında kişiye özel televizyon bulunmaktadır. Bu sunduğu hizmetler dahilin de yolculuklarınız oldukça eğlenceli geçecektir.


Otobüslerde bulunan havalandırma sistemleri sayesinde kirli hava kaynaklı bir sağlık sorunu yaşamayacaksınız. Çünkü bu havalandırmalar otobüs içerisindeki kirli havayı sürekli dışarı atarak yenilenme sağlamaktadır. Müşterilerin rahatlığı için dizayn edilen ergonomik koltuklar ile kendinize evinizde hissedeceksiniz. Uyumayı seven yolcular için yolculuk esnasında isteğe göre yastık ve battaniye sunumu bulunmaktadır.
Looking for Narlıca Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Sakarya - Bursa 33 TL
Bursa - Yalova 18 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
72Points
36%
14%
29%
14%
7%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.