Mersin Travel

Mersin Travel
 

You can buy Mersin Travel bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Travel Agencies

 

You can buy Mersin Travel bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Travel

0530 917 33 00
Çınarlı Mah. T. Cemal Beriker Bulv. Türkalp Apt. No:41 D:203 Adana
0322 


Mersin Travel, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet anlayışı ve çalışma prensiplerini uygulaması ile yolcu taşımacılığı sektöründe dikkat çekmeyi başarmış ve günümüzde faaliyet göstermeye devam eden otobüs firmasıdır. Mersin Travel, kurulduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu ilkeler ile her zaman yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalara örnek, yolcularına güvence ve kaliteli, güvenli yolculuğun adresi olmuştur. Firma, yolcu taşımacılığı sektöründe en önemli etmenlerden birinin daima müşteri memnuniyeti olduğunun farkında olarak çalışmalarının odağını bu merkeze toplamayı başarmış ve beraberinde getirdiği başarılar ile yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalara örnek olmuştur. Kendi bünyesinde çalışan personelinin hizmeti ile başlayan iş güvencesi kendisini her zaman öncü yolcularımızdır ilkesi ile birleştirerek çalışmasına ve yakın zamanda yılın en iyi kurumsal markası ödülünü kazanmasına neden olmuştur.


Başlangıçta küçük adımlarla başlamış olduğu çalışma yaşamını daha büyük ve emin adımlarla sürdüren firma kalitesini geniş kitlelere ulaştırmak için ulaşım ağını da geliştirmeye devam etmektedir. Mersin Travel firması bugün, “Afyon, Aksaray, Ankara, Erdemli, Gebze, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Mersin, Niğde, Salihli, Silifke, Tarsus, Turgutlu, Uşak” gibi erişim noktalarına hizmet sağlamaktadır. Kendisine güvenen yolcularına her yerde ve her platformda kesinti yaşamaksızın ulaşım sağlamayı hedef belirleyen Mersin Travel firması daha geniş kitlelere kolayca ulaşabilmek adına biletlerini internet üzerinden online satışa sunmuştur. Mersin Travel otobüs firmasının ulaşım sağladığı noktalara kaliteli, konforlu ve güvenli şekilde yolculuk gerçekleştirmek için artık Mersin Travel otobüs biletlerini sektörde 17 yıllık deneyimi bulunan NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


 

Over 100
74Points
67%
0%
0%
0%
33%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.