You can buy Mersin Nur Turizm bus tickets online securely and quick.

Mersin Nur Turizm

Mersin Nur Turizm
 

You can buy Mersin Nur Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Nur Turizm

444 33 80
İhsaniye Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi No: 185 K. 1/3 Akdeniz Mersin
0324 322 6003

Mersin Nur Turizm firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en önemli ilkeleri olarak belirleyip çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip ederek çalışmalarına devam etmiş ve başta kendi çevresinden kendisine karşı oluşan güveni sarsmadan hizmetlerini sunmuştur. Yolculukları sırasında müşteri memnuniyeti ilkesini takip ederek daima güler yüzlü hizmeti benimseyen personeli ile modern dünyanın gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlayan filosunu hareket ettirmektedir.


Mersin Nur Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “başlangıçta atılan adımları eksiksiz ve yılmadan takip ederek zaman içerisindeki yükselişini sürdürmek. Fazla uzun zaman harcamadan ülke genelinde alanında sağlıklı hizmet sağlayan önder firmalardan biri olmak, Belirlediği hedeflerden sapmadan önce kendi çevresi olmak üzere gerekli yatırım ve destekler ile içerisinde bulunduğu piyasada söz sahibi olan bir konuma yükselene dek insana değer veren hizmet anlayışını sürdürmek” ilkelerini benimsemiştir.


Yerel bir işletme olarak kurulup, çalışmalarını hız kestirmeden devam ettiren Mersin Nur Turizm her geçen gün personelini ve filosunu geliştirirken günümüzde, “Erdemli, İstanbul, İzmit, Aksaray, Ankara, Tarsus, Silifke, Mersin” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Mersin Nur Turizm firması yolcularına daha geniş alanlarda hizmet sağlamak ve kolay işlemler ile daha fazla kişiye ulaşmak için biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. En uygun Mersin Nur Turizm firması biletlerini NeredenNereye.com üzerinde satın alabilirsiniz.

Over 100
78Points
48%
24%
10%
5%
14%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.