You can buy Mavi Karadeniz Turizm bus tickets online securely and quick.

Mavi Karadeniz Turizm

Mavi Karadeniz Turizm
 

You can buy Mavi Karadeniz Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm Agencies

 

You can buy Mavi Karadeniz Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm

444 11 53
Şehirlerarası Otobüs Terminali Rize
0464 


Mavi Karadenizliler, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışma yaşamına devam yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Firma, “Alaçam, Ardeşen, Ahravi, Ayancık, Bafra, Batum, Çarşamba, Çayeli, Fatsa, Fındıklı, Gerze, Giresun, Hopa, İstanbul, Ordu, Pazar, Rize, Samsun, Sinop, Tekkeköy” gibi varış noktalarına hizmet sunmaktadır. Yerel bir kuruluş olarak çalışma yaşamına başladığından bu yana önce insan ilkesini benimseyerek başta kendi çalışanlarının ve içerisinde bulunduğu çevrenin haklarını korumakla kendini yükümlü saymıştır. Müşteri memnuniyeti için daima güler yüzlü hizmet anlayışının benimsenmesine gerektiğine inanan ve bunu çalışma yaşamı boyunca göstermeye çalışan firma, bu ilkesinin arkasında durmak için her geçen gün teknik yapılanmasını ve sefer sayısını arttırmaktadır.


Karadeniz bir tarafı yeşil bir tarafı mavi olan yurdumuzun güzel bölgelerinden bir tanesidir. Birçok tarihi ve doğal güzelliği bünyesinde barındırmaktadır. Karadeniz bölgesi nefes alan bir bölgedir. Dünyamızın akciğerleri olarak nitelendirilen ormanlar yurdumuzda en çok Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Dağların kıyıya paralel olarak uzanması ile yolculuklar bu bölgede kolay sağlanmaktadır. Dağları, denizi, dereleri, yeşillikleri, ahşap ve kerpiçten evleri, insanları, yöresel lezzetleri ile görülmeye değer bir yerdir Karadeniz bölgesi. Yurtiçinden ve yurtdışından birçok insan bu güzellikleri görmek için bu bölgeye sıklıkla gelmektedirler. Bu bölgenin güzelliklerini görmemiz için turlar düzenleyen en çok tercih edilen kaliteli otobüs firmasıdır mavi Karadeniz.


Golden Mavi Karadeniz Turizm Hakkında


Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren bu firma karayolunda insan taşımacılığında yüksek standartları kaliteler ile müşterilerine vermektedir. 2002 senesinden günümüze kadar faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri tecrübesine tecrübe katarak ilerleyen bu firma her gün kendini yenileme çabasındadır. Sektörde Öncü olma özelliği ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Değişen ve gelişen bilgi çağına ayak uydurarak taşımacılık sektörünün yakından takip etmektedir. Bu sektörde olan değişimleri hemen görerek bünyesinde yeniliğe gitmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışan mavi Karadeniz turizm müşteri memnuniyetini maddi kazançların üzerinde tutmaktadır. Konforlu seyahatin bir lüks değil bütün yolcuların hak ettiği bir muamele olduğunu savunmaktadır. Bu değerler ışığında her müşteri beklediğimden daha özel bir ilgi görmektedir.


Golden Mavi Karadeniz Turizm’in Vizyonu


Yüksek standart ve kalite ve yeniliklerin yakından takip eden hizmet anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti için her türlü çalışmayı yaparak, Mavi Karadeniz firmasından kendine belirledi ilkelerden Ödün vermeden taşımacılık sektöründe öncü ve tercih edilir olmak, bilgi çağının getirmiş olduğu teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerinin isteklerine odaklı olarak çalışmalar yapmak ve yenilikçi bir firma olmak, insanlara, çevre ve evrensel değerlere saygılı olmak, müşterilerin can ve mal güvenliğini bütün çıkarların üzerinde tutmak.


Golden Mavi Karadeniz Turizmin Misyonu


Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe işinin uzmanı çalışma arkadaşlarıyla yüksek standartlara kaliteli ve güvenli hizmet vererek Avrupa ve Dünya standartlarında hizmeti müşterilerine sunmak adına daima gelişmeye yönelik çalışmalar içerisinde olma.


Looking for Mavi Karadeniz Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Trabzon 140 TL
Rize - Artvin 40 TL
Giresun - Rize 28 TL
Fatsa - Rize 45 TL
Ordu - Rize 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
44Points
4%
14%
25%
14%
43%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.