You can buy Martur Turizm bus tickets online securely and quick.

Martur Turizm

Martur Turizm
 

You can buy Martur Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Martur Turizm

Vali Ozan Cad. Karayolları Karşısı Demirler Apt. Altı Artuklu Mardin
0482 212 61 45


Martur Turizm, yaklaşık olarak yirmi yıllık bir süreç içerisinde güvenle yolcularına taşıma hizmeti sağlayan bir otobüs firmasıdır. Firma kurulduğu günden bu yana belirlediği çalışma prensipleri dahilinde kalarak güvenilir hizmetini devam ettirmektedir. Firma yerel olarak ilk kez 1996 yılı içerisinde kurulmuştur. Martur Turizm kurulduğu günden bugüne çalışmalarını belirlemiş olduğunuz doğruluk ilkesi üzerine yürütmektedir. Firmanın kendisi için belirmemiş olduğu hedeflerden bir tanesi de iki kıtada marka haline gelen büyük bir şirket olmaktır. Yaklaşık yirmi yıllık çalışma hayatı boyunca firma karşısına çıkan engelleri yaratıcı çözümlerle ortadan kaldırarak neredeyse hizmetini hiç aksatmadan devam etmektedir. Martur Turizmin bugün 1000’i aşkın çalışanı ve otuz beş araçlık modern bir filosu bulunmaktadır. Kullanıcı memnuniyetini pekiştirmek adına marka her zaman kendisine gelen geri dönüşleri değerlendirerek gelişmeye devam etmektedir. Firma bugün, yirmi il, elli ilçe ve yüzü aşkın satış noktasında hızını kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Firma yıl içerisinde yaklaşık olarak beş bin sekiz yüz sefer düzenleyerek üstün hizmet anlayışı ile birlikte günde ortalama 360 yolcuya hizmet sağlamaktadır. İstikrarlı çalışmalarının bir neticesi olarak Martur firması bugün Güneydoğu bölgesinin en iyi on firması arasında gösterilmektedir. Martur otobüs firması bugün, “İstanbul, Afyon, Aksaray, Varanşehir, Tarsus, Şırnak, Şanlıurfa, Sultanbeyli, Silopi, Sakarya, Adana, Akşehir, Ankara, Bolu, Ceyhan, Cizre, Düzce, Mersin, Mardin” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.


 

Looking for Martur Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Mardin 70 TL
Adana - Viranşehir 80 TL
Gaziantep - Kızıltepe 70 TL
Gaziantep - Mardin 60 TL
Adana - Silopi 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
56Points
19%
25%
0%
31%
25%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.