Mardin Dilmenler Seyahat

Mardin Dilmenler Seyahat
 

You can buy Mardin Dilmenler Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mardin Dilmenler Seyahat Agencies

 

You can buy Mardin Dilmenler Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mardin Dilmenler Seyahat

444 44 47
A.Kadir Paşa Mah. Belediye Otogarı No:8 Nusaybin Mardin
0482 415 13 16

Mardin Dilmenler Turizm Otobüs Firması

Dilmenler Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu dönemden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini korumaya özen göstererek çalışmalarını sürdüren yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan birisidir. Dilmenler Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yerel bir işletme olarak kurulmanın getirmiş olduğu sorunları adım adım ilerleyerek çözmüş ve zaman içerisinde kendine bir yolcu kitlesi oluşturmada başarılı olmuştur.

Yolcu taşımacılığı alanında hizmet sektörünün en etkili faktörlerinin geçerli olduğunun farkında olan firma zaman içerisinde gelişim gösterirken yatırımlarının büyük bölümünde kendi içerisinde olan eğitim çalışmalarına ayırmıştır. Bunun nedeni hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne kadar büyük önem arz ettiğinin farkında olmasıdır.

Mardin Dilmenler Turizm Otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana ulaşım ve erişim ağını her geçen arttırmaya devam etmektedir. Firma bugün, “Adana, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Beyşehir, Birecik, Bodrum, Cizre, Ceyhan, Dalaman, Dargeçit, Denizli, Dinar, Düziçi, Ereğli, Fethiye, Gaziantep, Gebze, Isparta, İdil, İstanbul, İzmir, İzmit, Kızıltepe, Konya, Köyceğiz, Manavgat, Mersin, Midyad, Milas, Mardin, Nusaybin, Nazilli, Osmaniye, Sakarya, Salihli, Serik, Silopi” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Dilmenler Turizm otobüs firması birlik ilkesini, “Karşılık duyguların ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak, karşılıklı sevgi ve güven ortamı oluşturarak topluma yol gösterici örnek olmalıyız. Her şeyden önce bize karşı oluşan güvenin boşa çıkmaması için iyi hizmetin anahtarı iyi bir ekipte yatmaktadır mottomuz dahilinde hareket ediyoruz,” şeklinde belirlemiştir.

Dilmenler Turizm otobüs firması günümüzde kalite politikasını, “Filomuzda yer alan araçların her türlü ekipsel ve donanımsal yapılanmasının yerinde ve eksiksiz olması, son gelişmelerin filomuzda yer alan araçlarımıza eksiksiz entegrasyonu sağlanarak kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmak. Kullanıcılarımızın aynı zamanda eğlenceli bir yolculuk geçirmesini sağlamak amacı ile yapılanmayı eksiksiz kurmak” şeklinde belirlemiştir. Dilmenler Turizm otobüs firması hizmet kalitesini, “araç kadrosunda bulunan 100’den fazla aracın her birinde eşit şartlarda hizmet ürünlerini yerleştirmek ve bunların etkin kullanımına izin vermek koşulu ile kullanıcının haklarının temin edilmesi,” şeklinde belirlemiştir. Günümüzün dünyasında geniş kitlelere ulaşmamızı sağlayan en önemli etken internet teknolojisidir. Bu çapa ayak uydurmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Dilmenler Turizm otobüs firması biletlerini online olarak satışa sunmaktadır. Artık en uygun Dilmenler turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kredi kartınız ve banka kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz.  

0%
0%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.