You can buy Malatya Zafer Turizm bus tickets online securely and quick.

Malatya Zafer Turizm Bus Ticket

Malatya Zafer Turizm
Malatya Zafer Turizm Sey.Tic.Ltd.Şti.
 

You can buy Malatya Zafer Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Malatya Zafer Turizm Agencies

 

You can buy Malatya Zafer Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Malatya Zafer Turizm

444 22 44
İnönü Cad. No: 21 Malatya
0422 238 19 05

Malatya Zafer Turizm Otobüs Firması


Malatya Zafer Turizm, merkezi Malatya ilimizde olmasıyla birlikte eski ve köklü bir yapıya sahip otobüs firmasıdır. Mustafa Akdoğan tarafından 1947 yılında kurulmuş ve ilk seferini Malatya- Elazığ arasında yapmıştır. Malatya Zafer Turizm Otobüs firması hizmet sektörüne attığı adımdan bugüne her yıl gelişen ve büyüyen bir vizyon edinen şirket, 1950’de Gaziantep, 1955’de Kayseri ve 1962’de Ankara destinasyonlarına da sefer gerçekleştirmeye başladı.


Malatya Zafer Turizm otobüs firmasının Neoplan Cityliner ve Mercedes Travego araç filosu bulunuyor. İç özelliklerine baktığımızda her koltuk için televizyon bulunduğunu ilk olarak görebiliyorsunuz. Atari oyunları ve müzik, koltuk arkası ekranlar ile yolculuğunuzu keyifli kılacaktır. Hayatımızın vazgeçilmezi internet de online otobüs bileti ile her daim yanınızda olacak. Ayrıca uzun seyahatler için açık büfe yemek hizmeti, küçük atıştırmalıklarla sizi mutlu edecektir.


Otobüs firmasının araçlarında 46 koltuk bulunuyor ve koltuk düzeni 2+2 şeklindedir. Bu turizm şirketi ile Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Muğla ve Sivas yolculuğu yapabilirsiniz. Yolcu güvenliği, hizmet ve hız sınırı kontrolünü prensip edinen firma, sorunsuz yolculuk için size en iyisini sunmaya çalışıyor.


NeredenNereye.com ile bu firmanın otobüs biletlerini inceleyebilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemi ile de listeleme yaparak bütçenize en uygun otobüs biletini seçebilirsiniz.


Malatya Zafer Turizm online otobüs bileti alarak keyifli yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Bu firmayı daha önce denemediyseniz, sitemizde yer alan müşteri yorumlarını ve puanlamaları dikkate alarak bu turizm şirketinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Seyahat etmek istediğiniz tarihten bir kaç hafta önce bilet fiyatlarını takip etmeniz size avantaj sağlayacaktır. Bu şekilde sitemizin otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanma imkanı bulacaksınız. Sitemiz aracılığı ile piyasaya göre en ucuz otobüs biletine sahip olabilirsiniz.

Looking for Malatya Zafer Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İzmir - Kayseri 100 TL
Malatya - Bolu 140 TL
Antalya - Kayseri 120 TL
Kayseri - İzmir 80 TL
Mersin - Malatya 75 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
68Points
38%
24%
6%
0%
32%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.