You can buy Lüks Amasya İtimat bus tickets online securely and quick.

Lüks Amasya İtimat

Lüks Amasya İtimat
 

You can buy Lüks Amasya İtimat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Amasya İtimat Agencies

 

You can buy Lüks Amasya İtimat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Amasya İtimat

Otobüs Terminali No: 4 Taşova
0358 312 24 85

Amasya, Karadeniz bölgesinin iç kesimlerinde bulunan ilidir. Dağlarla çevrili olan bu ilde turizm denildiğinde akla gelen Öncü firmalardan bir tanesi de lüks Amasya itimat turizmdir. Kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen bir firmadır.


Lüks Amasya İtimat Turizm Hakkında


20.06.1986 senesinde toplam 11 adet otobüsü ile faaliyete geçmiştir. Amasya merkezli bir otobüs firmasıdır. Karayolu insan taşımacılığında Karadeniz bölgesinde sunduğu kaliteli hizmeti ile birçok insanın tercih ettiği bir şirkettir. Sürekli kendini yenilemeye yönelik politikasıyla beraber sektörün en iyisi olma yönünde çalışmalar yapmaktadır.


Lüks Amasya İtimat Turizmin Vizyonu ve Misyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyetini müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak, müşterilerin beklediği hizmetten daha fazlasını onlara vererek sağlamak, müşterilerin zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışanların haklarını korumak, müşterilerin can ve mal güvenliğini koruyarak gözetmek, yaptığı çalışmaları doğaya ve çevreye saygılı olarak yapmak firmanın vizyonudur.


Yurt içinde yaptığı insan taşımacılığında yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunarak yenilikleri takip eden bir firma olmak ve güvenilir tercih edilir şirketleri arasında yer almak firmanın misyonudur.


Lüks Amasya İtimat Turizmi Kalite Politikası


Günümüzün getirdiği kalite anlayışı doğrultusunda işini seven, güler yüzlü personel ve müşteri memnuniyeti kazanmak amacıyla yapılan hizmetler ile, lüks Amasya itimat turizmi tercih etmiş yolcuların kendilerine özel hissetmelerini sağlamak. Huzur içerisinde günümüz teknolojisinin getirdiği tüm imkanları kullanarak yolcuların rahat bir seyahat geçirmelerini sağlamak firmanın kalite politikasıdır.


Lüks Amasya İtimat Turizm'in Seyahat Esnasında Sunduğu Hizmetler


 


Güvenli seyahatler için tercih edilen lüks Amasya itimat turizm yolcularına Ferdi kaza koltuk sigortası yapmaktadır. Otobüslerde hız sabitleyici bulunmaktadır. Firma yolcularına kişiye özel televizyon olanağı sunmaktadır. Bu televizyonlar ile uzun yolculuklarınız ile keyifli hale gelecektir. Otobüslerde bulunan klimalar ile istediğiniz ideal sıcaklığı da yolculuk geçirmeniz sağlanacaktır. Yolculuk esnasında ilgili personel tarafından yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Yolcuların rahatlığı için dizayn edilmiş ergonomik koltuklar ile konforlu bir yolculuk sizleri beklemektedir.

Looking for Lüks Amasya İtimat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Amasya 89 TL
Amasya - İstanbul (Anadolu) 89 TL
Amasya - Gebze 89 TL
Amasya - Kocaeli 89 TL
Amasya - İstanbul 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
72Points
44%
19%
6%
13%
19%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.