Lüks Aksel Seyahat

Lüks Aksel Seyahat
 

You can buy Lüks Aksel Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Aksel Seyahat Agencies

 

You can buy Lüks Aksel Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Aksel Seyahat

Belediye garajı No:12 Akşehir
0332 813 38 02 - 813 38 03

Lüks Aksel Seyahat otobüs bileti sorgulama yaparken karşınıza çıkan NeredenNereye.com en doğru adres. Buradan online otobüs bileti alabildiğiniz gibi firmanın otobüs sefer saatleri ve otobüs biletleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.


1997 yılından bu yana kara yolu taşımacılığında hizmet veren Lüks Aksel Seyahat, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinmiştir. Kurulduğu günden beri bu titizlikle ilerleyen firma, güvenilirliği ile en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında yer alıyor.


Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti


Turizm şirketi, Ankara, İzmir, Edirne, İstanbul ve Konya gibi birçok lokasyona hizmet veriyor. Filosunda 24 adet Mercedes Travego, 3 adet Neoplan Tourliner, 5 adet mercedes Tourisma araçları bulunuyor. Firmanın hemen hemen tüm araçlarında bulunan koltuk arkası ekranlarının film, müzik, dizi gibi özellikleri ile keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor.


Sektörün en ucuz otobüs biletini bulabileceğiniz sitemizin sürekli olarak güncellenen otobüs bileti fiyatlarını sık sık göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden seyahat etmek istediğiniz firmaya yapılan puanlamalara ve yorumlamalara göz atabilirsiniz.


Pratik sistemimiz ile listeleme yaparak aradığınız otobüs biletini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bütçenize en uygun otobüs biletini seçtikten sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Lüks Aksel Seyahat online otobüs bileti satın alma işlemini tamamlayarak keyifli ve konforlu bir yolculuğun hazırlığına başlayabilirsiniz. Seyahatiniz sonrasında firmayı değerlendirmeyi unutmayın. İyi yolculuklar dileriz.


 

Over 100
66Points
48%
5%
7%
7%
34%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.