You can buy Lüks Afşinliler bus tickets online securely and quick.

Lüks Afşinliler

Lüks Afşinliler
 

You can buy Lüks Afşinliler bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Afşinliler Agencies

 

You can buy Lüks Afşinliler bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Afşinliler

Elçibey Cd. Belediye Otogarı Afşin
0344 511 46 96 - 511 39 91

Kahramanmaraş yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan birçok doğal güzelliğiyle ünlü ilimizdir. Afşin Kahramanmaraş ilimizin ilçelerinden birisidir.


Lüks Afşinliler Seyahat Hakkında


Lüks Afşinliler Turizm Kahramanmaraş merkez olmak üzere kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Deneyimli şoför kadrosuyla güvenli yolculuğun aranan ismi halindedir Afşinliler Turizm. Kaliteyi amaç edinmiş olan firma tanınmış otobüs firmaları klasmanında emin adımlarla ilerliyor ve çalışmaları katlanarak devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi edinmiş olan firma sürekli daha da iyi olma yönünde kendini geliştirici çalışmalarda bulunmaktadır. İlk otobüse binerken güler yüz ile karşılan yolcular bütün yol boyunca karşılandığı şekilde güler yüzlü personelden hizmet almaktadır.


Afşinliler turizme göre aşılmayacak yol yoktur. Özlemek artık eskide kalmıştır. Bu kadar rahat ve güvenli bir yolculuk sunulurken siz müşterilere kavuşmak kalmıştır.


Lüks Afşinliler Turizmin Vizyonu


-Tereddütsüz yolculuk yapma güvenini yolcularına verebilmek.


-Yolcularının haklarına saygılı olarak yol boyuncu huzurlu bir seyahat geçirmelerini sağlamak.


-Afşinliler turizmi tercih etmiş yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak.


-Yurt içinde sağladığı kaliteli hizmet ile bir numaralı aranan otobüs firması olmak.


Lüks Afşinliler Turizmin Sunduğu Hizmetler


İlk anda oturduğunuzda rahatlığını hissedeceğiniz ergonomik koltuklar sayesinde uykusuz yolculuklarınız sona erecek. Kişiye özel sunulan televizyonlarda uydu yayınıyla canlı tv izleyebilirsiniz. Günümüz değişen ve gelişen teknolojisiyle internetsiz yaşamak artık çok zor. Lüks afşinliler turizm kablosuz internet ile yolcularına eğlenceli vakit geçirebilmek imkanı sunuyor. Güler yüzlü personeli ile ikram edilen ambalajlı ve kaliteli yiyecek ve içecekler yolculara takdim edilmektedir. Arzuya göre gazete ve dergi okumayı seven yolcular da personel arkadaştan isteyerek okuyabilir. Mp3 müzik sistemi yolculuk sırasında müzik dinlemeyi sevenlerin yanındadır. Yol görüş kamerası sayesinde de gidilen yolu önünüzdeki televizyondan takip edebilirsiniz. Bu sayede her türlü havada yolculuk yaparken arkalarda oturuyor dahi olsanız yoldan haberiniz olur ve içiniz rahat eder.


Lüks Afşinliler Turizmden bilet almakta oldukça kolay. Online bilet ile otobüs biletinizi internet aracılığıyla oturduğunuz yerden kolay bir şekilde alabilirsiniz.


Lüks Afşinliler Turizm’in Seferleri


Geniş filosuyla yurdumuzun birçok yerine ulaşım sağlamaktadır. İstanbul, Ankara, Antalya, Gebze, İzmir, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kayseri, Malatya, Manavgat, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Uşak seferlerin olduğu illerdir.


 

Looking for Lüks Afşinliler bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Kayseri - Göksun 32 TL
Göksun - Kayseri 35 TL
Kahramanmaraş - Adana 35 TL
Göksun - Ankara 80 TL
Adana - Göksun 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
62Points
35%
10%
10%
16%
29%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.