You can buy Lider Muş Tur bus tickets online securely and quick.

Lider Muş Tur

Lider Muş Tur
 

You can buy Lider Muş Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Muş Tur Agencies

 

You can buy Lider Muş Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Muş Tur

444 3449
Otogar Muş
0436 212 47 47

Lider Muş Tur Otobüs Firması


Lider Muş Tur otobüs firması çalışma yaşamına başlamış olduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında gerek kendi standartlarına gerekse de ulusal alanda sergilenen kritleri uygulamaya özen gösterin bir firmadır. Bununla birlikte yıllar süren yolcu taşımacılığı serüveni boyunca sevilen kuruluş, “Lider Muş yıllar can taşıyor, güven taşıyor, umut taşıyor” sloganı ile hizmet sağlayan ve bu slogan kapsamında kendi hedeflerini belirleyen, standartlarını insanlara taşıyan bir yapılanmadır. Firma kendisine, “Tecrübe ve bilgi birikimiyle devam ettiğimiz yollarda asla ve asla güvenliği elden bırakmayan firmamız, siz değerli halkımızın hizmetinde olacaktır,” ilkesini kendine hedef olarak belirlemiş ve tecrübesini aktarmaya devam etmiştir.


Lider Muş Tur, bölgesel bir otobüs firması olarak kurulduğu günden bu yana çalışma yaşamında ilerlemeye devam ederek ulaşım ağını geliştirmiştir. Lider Muş Tur günümüzde, “Muş, İstanbul, Bursa, İzmir, Mersin, Ankara, İstanbul, Erzurum, Adana, Gaziantep” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Lider Muş Tur otobüs firması kuruluşundan hizmet verdiği bugüne kadar yolcularının fiziksel şubeleri yanında olarak da onlara güven vermiş ve hizmet sağlamıştır. Lider Muş Tur otobüs firmasının günümüzde, “Muş, İzmir, Manisa, Salihli, Turgutlu, Uşak, Afyon, Konya, İstanbul, Sultanbeyli, Ankara, Gebze, İzmit, Adapazarı, Bursa, İnegöl, Eskişehir, Adana, Mersin, Tarsus, Osmaniye, Gaziantep, Bulanık, Gülçimen, Malazgirt, Varto, Patnos, Korkut, Hasköy, Solhan, Elazığ, Malatya” gibi noktalarda yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet sağlamaktadır. Lider Muş Tur firması daima güler yüzlü hizmet politikasındaki başarısı ile sağladığı hizmet kalitesini daha fazla insanla kolayca ulaştırabilmek için online olarak da çalışmaya başlamıştır. En uygun fiyatlı Lider Muş Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerine online olarak alabilirsiniz.


 

Looking for Lider Muş Tur bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Bingöl - Elazığ 40 TL
Bingöl - Malatya 40 TL
Bingöl - Patnos 70 TL
Elazığ - Malatya 50 TL
Patnos - Elazığ 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
76Points
44%
22%
11%
11%
11%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.