You can buy Lider Doğu Anadolu Turizm bus tickets online securely and quick.

Lider Doğu Anadolu Turizm

Lider Doğu Anadolu Turizm
 

You can buy Lider Doğu Anadolu Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Doğu Anadolu Turizm Agencies

 

You can buy Lider Doğu Anadolu Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Doğu Anadolu Turizm

Çiftepınar mah. Belediye Otogarı Belediye Cad. 11 Doğubeyazıt Ağrı
0472 312 40 94 - 312 40 95

Lider Doğu Anadolu Turizm, Türkiye sınırları içerisinde üstün hizmet anlayışı ile çalışma yaşamına devam devam eden, yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren otobüs firmalarından bir tanesidir. Lider Doğu Anadolu Turizm kurulduğu günden bu yana daima müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışma yaşamına devam eden Lider Doğu Anadolu Turizm başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasına rağmen günden bu yana çalışmalarına adım fakat güvenli şekilde devam ederek ülke genelinde alanında en iyi firmalardan biri olma hedefinde ilerlemektedir. Giderek çalışma ağını geliştiren bugün, “Ağrı, Aksaray, Akşehir, Amasya, Aydın, Bilecik, Çaldıran, Çaldıran, Çay, Diyadin, Bodrum, Tutak, Taşlıçay, Sultanbeyli, Söke, Sivas, Salihli, Sakarya, Pasinler, Nazilli, Milas, Konya, Kayseri, İzmit, İzmir, İstanbul” gibi ulaşım noktalarına en doğru şekilde hizmet sağlayan Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs firması çalışma yaşamına başladığı günden bu yana kendisini her zaman bir adım ileriye taşıyan çalışma prensipleri belirlemiş ve ülke genelinde alanında kalıcı ve etkili bir hizmet sağlamayı hedeflemiştir.


Yolcularının taleplerine daha hızlı ve etkili şekilde cevap verebilmek için bugün çeşitli online platformlar ve internet sitesi üzerinden hizmet sağlayan ve aynı zamanda hizmet sektöründe doğru yolda ilerleyebilmenin sırrının daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun bilincinde olan Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs firması başlangıçta ufak bir rakam ile sınırlı kalan yetişmiş insan kadrosunu büyütürken çalışanlarının hak ve hukuklarını koruyarak bir yandan da eğitimlerini sağlamak için çaba sarf etmektedir. Vizyonu ve misyonu gereğince kendi alanında daha sağlıklı bir hizmet sağlamak için yolcu güvenin en önemli etkenlerden biri olduğunun bilincinde ve sefer süresi boyunca yolcularının günümüz dünyasının konforundan en iyi şekilde faydalanmasını sağlamak için gerek filosunda yer alan araçların donanım ve ekipmanlarını, gerekse çalışanlarının hizmet anlayışını geliştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Lider Doğu Anadolu Turizm  otobüs biletlerine kolaylıkla NeredenNereye.com adresinden ulaşabilir ve online otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Looking for Lider Doğu Anadolu Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Ağrı - Erzurum 40 TL
Ağrı - Sivas 90 TL
Doğubeyazıt - Erzurum 40 TL
Eleşkirt - Horasan 28 TL
Erzurum - Sivas 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
60Points
43%
0%
14%
0%
43%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.