You can buy Kütahyalılar bus tickets online securely and quick.

Kütahyalılar

Kütahyalılar
 

You can buy Kütahyalılar bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahyalılar Agencies

 

You can buy Kütahyalılar bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahyalılar

444 34 43
Dörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesi  Kütahya
0274 513 63 67

Kütahya iç Batı Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Antik Çağ'da birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kütahya seramik ve çinileriyle meşhurdur. Birçok turist onları görmek için bu şehri yıl içinde ziyaret etmektedir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesini bulundurmaktadır. Üniversite öğrencileri ve Kütahya'nın güzelliğini görmek isteyen turistler bu şehre gidiş geliş yapmaktadırlar. Seyahat için tercih edilen en önemli firmalardan bir tanesi de Kütahyalılar seyahattir. Kaliteli hizmeti ile tercih edilen bir firma olmuştur.


Kütahyalılar Seyahat Hakkında


Kütahyalılar seyahat 42 üye tarafından 1984 senesinde Kütahya’nın ilçeleri olan Simav ve Gediz’in birleşmesiyle kurularak faaliyete geçmiştir. İki ilçenin birleşerek bir otobüs kooperatifi oluşturmak Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleşmiştir. Uzun yıllar önce kurulan bu kooperatif hiçbir sorun yaşamadan çalışmalarına hala devam etmektedir. İbrahim Altıner, Pala Kocabaş, Ahmet Bakıoğlu, Ahmet Özdoğan ve Osman Avseven bu şirketin kurucularıdır.


İki ilçenin birleşmesi fikri ekonomik olarak daha güçlü olma düşüncesinin sonucudur. Böylece sektörde öncü ve güçlü ekonomisi olan firmalarla baş etmek daha kolay olacaktır.


Kurulumunun ardından 1989 senesinde eski otobüsler satılarak yerine yenileri alınmıştır. Bu çalışmanın amacı fazla araç sayısını azaltıp güçlü araç sayısını artırmaktır. 2008 yılında tekrar otobüs filoları yenilenerek kurumsallaşma yolunda adımlar atılmıştır.


Kütahya Seyahatini Sunduğu Olanaklar


Huzurlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi haline gelmiş olan Kütahyalılar seyahat müşteri memnuniyetini baz alarak yolcularına hizmet sunmaktadır. İşinde deneyimli kaptanı şoförler ile yolculuğunuz güven içerisinde geçmektedir. Güler yüzlü personeli ile karşılanıp yol boyunca bu personelin ilgi ve alakalarıyla seyahatine çok keyifli geçecektir. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli yiyecekler, sıcak ve soğuk içecekler sizlere ikram edilecektir. Otobüslerde bulunan USB girişi ile teknolojik aletlerinizi şarj edebilir, Kütahyalılar seyahatin sunduğu kablosuz internet ile teknolojiden faydalanabilirsiniz. Uydu yayınları ile televizyon izleyebilir yolculuğunuzun daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinin konforu için dizayn edilmiş koltuklar sayesinde yolculuğunuzun rahat geçecektir. Uyumayı seven yolcular için bu koltuklar son derece kullanışlıdır.


Kütahyalılar seyahat Seferleri


Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine seferleri vardır. Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit ve Sakarya’ya otobüs yolculukları bulunmaktadır.

Looking for Kütahyalılar bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Eskişehir - Kütahya 15 TL
Kütahya - Eskişehir 15 TL
Kütahya - Gediz 20 TL
Ankara - Eskişehir 30 TL
Ankara - Kütahya 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
60Points
27%
18%
15%
12%
28%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.