You can buy Köksallar Turizm bus tickets online securely and quick.

Köksallar Turizm

Köksallar Turizm
 

You can buy Köksallar Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Köksallar Turizm Agencies

 

You can buy Köksallar Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Köksallar Turizm

444 01 33
MERSİN BELEDİYE OTOGARI D:4 Mersin
0324 238 4248

“Herkes için” Köksallar Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Köksallar Turizm Otobüs Bileti en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen Köksallar Seyahat, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla yolcularından tam puan alıyor. Son model otobüsleri, otobüslerin içerisinde sunduğu ikramları, son teknoloji hizmetleriyle Köksallar Turizm, kalite anlayışını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Yolcularına sunduğu ayrıcalıklarla da dikkat çeken Köksallar Turizm ile uzun yolculuklar sıkıcı olmaktan kurtuluyor.


Asist Kart ile Ayrıcalığı Yaşayın


Asis Kart, Köksallar Turizm'in sürekli yolcularına sunmuş olduğu özel bir kart. Asis Kart üyeleri, aldıkları her bilet karşılığında puanlar kazanıyor ve bu puanları Köksallar Seyahat’in hizmet verdiği tüm hatlarda bilete dönüştürülebiliyor. Asis Kart’a Köksallar Turizm’in bilet satış ofislerinden başvuru formlarını doldurarak sahip olabilirsiniz. Kartınız aktifleşene kadar seyahat etmiş olsanız bile, biletlerinizi Köksallar Seyahat’in ofislerine ibraz etmeniz durumunda puanlarınız yüklenebiliyor.


Köksallar Turizm’in Mola Durakları


Köksallar Seyahat, yolcularının kişisel ihtiyaçlarını giderebilmeleri için özenle seçtiği dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi ihmal etmiyor. Köksallar Turizm’in tercih ettiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;  • Tuanna Turistik Dinlenme Tesisleri (Aksaray)

  • Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri (Kaynaşlı)

  • Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri (Sivrihisar)

  • Kolaylı Turistik Dinlenme Tesisleri (Afyon)

  • Yunus Emre Turistik Dinlenme Tesisleri (Kula)

  • Vatan Turistik Dinlenme Tesisleri (Ereğli)

  • Şimşekler Turistik Dinlenme Tesisleri (Mut)


Köksallar Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Köksallar Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Köksallar Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız NeredenNereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Looking for Köksallar Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Mersin 70 TL
Ankara - Tarsus 70 TL
Mersin - Ankara 70 TL
Erdemli - Ankara 70 TL
Aksaray - Mersin 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


Over 100
72Points
44%
20%
10%
8%
18%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.