You can buy Kernek Turizm bus tickets online securely and quick.

Kernek Turizm

Kernek Turizm
 

You can buy Kernek Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kernek Turizm Agencies

 

You can buy Kernek Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kernek Turizm

444 46 44
Malatya Belediye Binası Arkası Esenlik Süpermarket Karşısı No:5 Malatya
0422 323 74 75 - 323 76 77


Kernek Turizm, Malatya merkezli bir otobüs firmasıdır. Şehirler arası ulaşımı sağlayan otobüs yolculukları genelde yolcuların gözünde büyüyen bir yolculuk türüdür fakat Kernek turizm rahat ve konforlu ulaşımıyla yolcuları bu dertten kurtarmaktadır. Malatya’dan başlayarak yurdumuzun Anadolu bölümünde bizlere ulaşım konusunda yardımcı olan Kernek turizm 2+1 otobüsleri ile yolcularına hizmet vermektedir.


Kernek turizm ile yolculuk yaparken canınızın sıkılma ihtimali neredeyse yok denecek kadar azdır çünkü otobüsler içerisinde kablosuz internet ağı ve uydu yayını mevcuttur. Kişiye özgü her koltukta bulunan televizyon ile uydu yayınından yararlanabilir ve yolculuğunuzun daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.


Yolculuk esnasında ikramlarda bol miktarda ve kaliteli çeşitlerden oluşmaktadır. Güler yüzle yapılan ikramlar karşısında memnuniyet garantisi vardır.  


Kernek Turizmden Nasıl Bilet Alabilirim?


Otobüs bileti almak hiç zahmetli bir iş değildir ve artık bilet almak için birçok yol mevcuttur. Bunlardan ilki otobüs firmasının yazıhanesine giderek yolcu biletinizi temin edebilirsiniz fakat bunları sevmiyorsanız ya da üşeniyorsanız daha kolay yollar da mevcuttur. NeredenNereye.com üzerinden online biletinizi alabilirsiniz hem de istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Ödemesini kredi kartından tek seferde ya da üç taksitle yapabilirsiniz. Bunların dışında App Store ve Google Play sayfalarından NeredenNereye.com uygulamasını indirip biletinizi cep telefonunuzla pratik bir şekilde alabilirsiniz. Artık otobüs biletiniz cebinizde.


Kernek Turizm Seferleri


Malatya merkezli otobüs firması olan Kernek Turizm'in Anadolu'da birçok yere otobüs seferleri vardır şimdi bunlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Kernek turizm ile Malatya-Alibeyköy, Malatya-Ankara, Malatya-Bolu, Malatya-Gebze, Malatya-İstanbul, Malatya-İzmit, Malatya-Kayseri, Malatya-Kırıkkale, Malatya-Kırşehir, Malatya-Mucur ve Malatya-Sakaryaya yolculuklar vardır. Ayrıca Ankara'ya gündüz seferlerine başlamıştır. Sabah 08:00 da Ankara-Malatya, 09:30 da Malatya-Ankara seferleri vardır.


Esenler, Alibeyköy ve Dudullu otogarından İstanbul'da tam 140 noktaya servis imkanı vardır. Servisler hakkında bilgi almak için şubelerle irtibata geçebilirsiniz.


Kernek turizme 444 46 44 telefon numarası ile ulaşabilir seferler, servisler ve aklınıza takılan her türlü soru için bilgi alabilirsiniz.


Kernek turizm " Hizmetin Tutkuya dönüştüğü adres " sloganıyla konforlu hizmet vermeye devam edecektir.
Over 100
86Points
73%
13%
3%
0%
13%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.