You can buy Kargı Turizm bus tickets online securely and quick.

Kargı Turizm

Kargı Turizm
 

You can buy Kargı Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kargı Turizm Agencies

 

You can buy Kargı Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kargı Turizm

Kargı Belediye Otogarı No:3 Kargı
0364 651 22 39 - 651 26 08 - 651 31 07

Online otobüs bileti sektöründe en güvenilir adres olan NeredenNereye.com aracılığı ile otobüs firmaları hakkında birçok bilgiye ulaşmanız mümkün. Çorum Kargı Turizm otobüs bileti satın almak istiyorsanız firma şubesine yahut otogara kadar giderek vakit kaybetmenize gerek yok. Sitemiz aracılığı ile evinizde kahvenizi yudumlarken işleminizi tamamlayabilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile listeleme yaparak sizin için en uygun otobüs biletine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


1960 yılından bugüne kadar yenilikçi uygulamaları ile sektörde hizmet veren Kargı Turizm bölgesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Kurulduğu tarihten itibaren araçlarında firma sahiplerinin çalışmasıyla dikkat çekmiş, yolcular ile iç içe olmuştur. Çorum Kargı Turizm, yolcuların beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet ile karşılamayı misyon edinmiştir. Her zaman yenilikçi bir yaklaşım ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.


Kargı Turizm, Travego 15 SHD ve Setra S416 HDH araçlarından oluşan filosu ile Çankırı, İstanbul, Kastamonu, Çorum, Kocaeli ve Sakarya illerine düzenli olarak hizmet veriyor. Çorum Kargı Turizm bazı araçlarında bulunan koltuk arkası ekran, müzik ve kablosuz internet gibi özellikleri keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor.


En ucuz otobüs biletine sahip olmak istiyorsanız seyahat etmek istediğiniz tarihten bir kaç hafta önce otobüs bilet fiyatlarını takip etmelisiniz. Bu sayede otobüs bilet kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yaralanabilirsiniz.


Sitemiz üzerinden seyahat etmek istediğiniz firma hakkında yapılan yorumları ve puanlamaları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın otobüs biletleri ve otobüs sefer saatlerini de görebilirsiniz. Siz de Kargı Turizm online otobüs bileti ile seyahatiniz sonrasında firmayı değerlendirebilirsiniz.

Looking for Kargı Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Bolu 55 TL
İstanbul - Adapazarı 70 TL
İstanbul - Sakarya 70 TL
İstanbul - Osmancık 93 TL
İstanbul - Çorum 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
66Points
38%
13%
18%
9%
23%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.