You can buy Kaptanoğlu Seyahat bus tickets online securely and quick.

Kaptanoğlu Seyahat

Kaptanoğlu Seyahat
 

You can buy Kaptanoğlu Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kaptanoğlu Seyahat Agencies

 

You can buy Kaptanoğlu Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kaptanoğlu Seyahat

MERKEZ MAH. BELEDİYE OTOGARI ESPİYE Giresun
0454 611 41 80

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Firması


Kaptanoğlu Seyahat otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını elinden bırakmadan çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren kurumlardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulan Kaptanoğlu seyahat otobüs firması başarılı çalışma adımlarını devam ettirerek sektöründe güven dolu ilerlemesine devam etmektedir. Yerel bir firma olarak kurulmanın zorluğunun farkında olan firma, çalışmalarında  ilkelerinden ödün vermeden ilerlemenin büyümenin ve kalitesini çok daha geniş kitlelere iletmenin ilk şartı olduğunun bilincinde olan firma, önce kendi içerisindeki yapılanmaları olmak üzerine gelişimini bu temel üzerine kurmuştur. Ülke genelinde başarılı bir otobüs firması olmak için vizyonu ve misyonu dahilinde her zaman özenli adımlar atmaya dikkat etmektedir.


Kaptanoplu Seyahat Otobüs firması bugün büyümesine devam eden bir yapılanma olarak, “Alibeyköy, Bolu, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Duaçınar, Düzce, Emekköy, Espiye, Fatsa, Gebze, Gemlik, Giresun, Havza, İstanbul, İzmit, Kavakpınar, Keşap, Merzifon, Ordu, Pimaş, Sakarya, Samsun, Terme, Tirebolu, Tosya, Üçtepe, Ünye, Yağlıdere, Yalova, Yeşilpınar” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yerel bir işletme olarak Türkiye içerisindeki çalışma yaşamına devam eden Kaptanoğlu Seyahat günümüzde, “Alibeyköy, Bolu, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Duaçınar, Düzce, Emekköy, Espiye, Fatsa, Gebze, Giresun, Gölcük, Havza, İstanbul, İzmit, Kavakpınar, Keşap, Merzifon, Ordu,  Pimaş, Sakarya, Samsun, Terme, Tirebolu, Tosya, Üçtepe (Kozbükü), Ünye, Yağlıdere, Yalova, Yeşilpınar” gibi şubeleri ile kendisine güvenen yolcularına hizmet sunmaktadır. Misyonu dahilinde, küçük yapılanmasını emin adım adımlarla sağlamlaştırmak isteyen firma büyümek için daha fazla yolcuya ihtiyaç duymaktadır. Bunun için en önemli faktörlerden birinin güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş personelinin varlığı olduğunu bilerek temel yatırımlarını bu alana yapmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılarına yenilikleri zaman kaybettirmek ulaştırmak sureti ile kendisine olan güveni boşa çıkarmak istemeyen firma; daha fazla kişi hizmet kalitesini saha sağlıklı şekillerde ulaştırabilmek internet üzerinden de hizmet sağlamaktadır. Artık en uygun fiyatlı Kaptanoğlu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


 

Looking for Kaptanoğlu Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Osmancık 99 TL
İstanbul - Keşap 117 TL
İstanbul - Samsun 118 TL
Düzce - Samsun 122 TL
Giresun - Ordu 999 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
90Points
50%
50%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.