You can buy Kanberoğlu Turizm bus tickets online securely and quick.

Kanberoğlu Turizm Bus Ticket

Kanberoğlu Turizm
Kanberoğlu Turizm ve Seyahat Otobüs İşletmesi
 

You can buy Kanberoğlu Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kanberoğlu Turizm Agencies

 

You can buy Kanberoğlu Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kanberoğlu Turizm

Değirmendere Otogarı No:5 Trabzon
0462 325 22 83

Doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz'e kıyısı olan bir ildir Trabzon Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer almaktadır. Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize'ye komşuluğu bulunmaktadır. Samsun'dan sonra Karadeniz’in ikinci büyük şehridir. Trabzon yeşillikler içerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği bulunduran gezip görülmesi gereken şehirlerdendir. Sümela manastırı ve Uzun göl her sene binlerce turistin ilgi odağı olmaktadır. Trabzon'da bulunan Karadeniz teknik Üniversitesi ile birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan bu üniversite öğrencilerin tercih ettiği bir eğitim yuvasıdır. Bu kadar turisti çeken ve öğrencisi bulunan bir kentin otogarı da çok işlektir. Birçok otobüs firması bu şehirde bulunmaktadır. Kanberoğlu turizm ve Seyahat otobüs işletmesi kaliteli ve güvenli yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasındadır.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesi Hakkında


Karayolunda insan taşımacılığı yapan Trabzon merkezde bir otobüs firmasıdır. Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde faaliyete geçirilmiştir. Konforlu ve huzurlu seyahati benimseyen bu firma Trabzon'dan başlayarak birçok noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır.


Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğulları yolcu seferlerini Trabzon’dan Ankara, İstanbul ve Samsun'a karayolu üzerinden gerçekleştirmiştir. Güler yüzlü personeli şirket bünyesine dahil etmeyi tercih eden bu firma personel çalışmaya başlamadan önce eğitimler vermektedir. Otobüs yolculuğunun liderliğini yapan şoförleri de işinde uzman olmasına dikkat etmektedir. Aile şirketi olan bu firma çalışanlarına da ailenin birer üyesi olarak görmektedir.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesinin Misyonu Ve Hedefleri


Ülkemizin her noktasına güvenli ve rahat seyahati kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini baz alarak Karadeniz bölgesinde sektörünün lideri olma vizyonunu benimsemiştir.


Günümüzün gelişen teknolojisinden yararlanıp müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmak, yolcularına sunduğu hizmetin en yüksek kaliteli de olmasına dikkat etmek, Yolcuların haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve her çalışana adil davranmak, kanberoğlu turizmi tercih etmiş olan yolculara beklendiğinin daha üstünde bir hizmet sunmak hedefleri arasındadır.


Şirket olma sorumluluğunu benimseyerek müşterilerinin her türlü isteklerine cevap vermeyi kendisine ilke edilmiştir.

Looking for Kanberoğlu Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Trabzon 140 TL
İstanbul - Samsun 110 TL
Samsun - Ankara 60 TL
Ankara - Ordu 70 TL
Ankara - Trabzon 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
68Points
40%
14%
13%
12%
22%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.