You can buy İzmit Seyahat bus tickets online securely and quick.

İzmit Seyahat

İzmit Seyahat
 

You can buy İzmit Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İzmit Seyahat Agencies

 

You can buy İzmit Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İzmit Seyahat

0850 600 04 41
Ömerağa Mahallesi Alemdar Cad. Şehabettin Bilgisu Caddesi No:108  İzmit
0262 426 91 00

İzmit Turizm genel itibariyle Kocaeli – İstanbul arasında seferler yapan bir seyahat firmasıdır. Firma özellikle Marmara Bölgesinde ve Kocaeli şehri içinde aktif olarak seferler uygulamaktadır. İzmit Turizm İstanbul’da sadece 5 otogarda hizmet vermektedir.


İzmit Turizmin Hizmet Anlayışı


İzmit Turizm ulaşım sektöründe ün yapmış olan öncü firmaların belirlemiş olduğu standartları yakalamak ve bu standartların önüne geçerek bu sektörde öncü firma olma adında ilerlemektedir. Bu bağlamda firma çağdaş yaklaşımlarla müşterilerine daha iyi nasıl hizmet verebileceklerini araştırmacı yapısıyla elde etmektedir. Müşterilerine güler yüz ve saygı çerçevesinde ulaşmayı kendine ilke edinen firma personellerine bu yönde eğitimler vermektedir.


İzmit Turizmin İlkeleri ve Misyonu


Genç ve dinamik bir ekiple ulaşım sektörüne hizmet vermek


Yolcuların can güvenliğine ve ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamak


Haksız kazanca karşı olmak


Tekelleşmeye karşı olmak


Kaliteyi yaşam ve hizmet biçimi haline getirmek


Kurallar saygılı olmak


İzmit Turizmin Yolcu Hizmetleri


İzmit Turizm servis ağı sistemiyle İzmit’te tüm şehre ulaşım sağlamaktadır. Lüks, konforlu ve donanımlı araçlarla yolcularına hiç unutamayacakları kaliteli bir yolculuk sunmaktadır. Ulaşım sağladığı şehirler arasındaki mesafe yakın olması nedeniyle bir çok firma yiyecek ve içecek hizmetinde bulunmazken İzmit Turizm diğer firmaların aksine yiyecek ve içecek hizmetinde bulunmaktadır. Araç koltuklarının geniş olması yolcuğun daha rahat geçmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca koltuklar arasındaki mesafelerin uzak olması yolcuların rahatlıkla koltuklarını yatar pozisyona getirerek yolculuk etmelerini sağlar. Koltuk arkalarında bulunan masa tarzındaki aparatlar yolcuların eşyalarını ve ikram edilen yiyecek ve içeceklerin rahatlıkla kullanılmasına yardımcı olur. Araç içindeki klimalar, koltuk arkalarında bulunan televizyon, MP3, DVD ve WİFİ yolculukların sıkılmadan ve keyifli geçmesine yardımcı olmaktadır.


İzmit Turizmin Şubeleri


Karamürsel Otogar, Yeni Doğan, Kadıköy, Umut tepe, Gölcük Otogar, Değirmendere Dörtyol, Harem, Yeni sahra, Kuruçeşme, Üsküdar, Derince, Esenler, Yahya Kaptan, Halkevi, İzmit Otogar.

Over 100
100Points
100%
0%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.