You can buy İzmir Turizm bus tickets online securely and quick.

İzmir Turizm

İzmir Turizm
 

You can buy İzmir Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İzmir Turizm Agencies

 

You can buy İzmir Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İzmir Turizm

444 01 35
Kemalpaşa Cad. No:145 Yeni İzmir Otogarı İzmir
0232 

İzmir Turizm otobüs firması, kurulduğu günden beri sektör standartları dâhilinde çalışmasını, hoşgörü ilkeleri ve müşteri memnuniyeti prensiplerini aksatmadan devam ettiren ve yolcu taşımacılığı hizmeti sektöründe üst kalitede çalışma sağlayan bir firmadır. Kurulduğu günden itibaren İzmir Turizm otobüs firması yolcuları için kaliteli hizmet anlayışına devam etmektedir. İzmir Tur otobüs firmasının, Aydın, Ayrancılar, Balıkesir, Bayındır, Bursa, Gebze, İstanbul, İzmir, Manisa, Manavgat, Silivri, Salihli, Turgutlu, Torbalı, Tire, Ödemiş, Serik gibi birçok merkezi yerleşim noktası ve şehir için ulaşım noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti bulunmaktadır. Üstün kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş İzmir Turizm otobüs firmasının yolcularından olmak için en hızlı ve uygun otobüs biletlerini NeredenNereye.com adresinden temin edebilirsiniz.


İzmir Turizm firmasını kendisine misyon olarak, “kalitemizden ödün vermeden ilkleri yaşayan ve yaşatan bir firma olarak;


Müşterilerimizin haklarına sahip çıkmak


Çalışanlarımızın haklarına saygı duymak


İnsanlığa ve çevreye saygı duymak” şeklinde belirlemiştir.


Lider otobüs firması, misyonu dâhilinde kendisine vizyonu olarak, “Bilgi çağımızın tüm olanaklarını kullanarak;


Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak


Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak


Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmak” şeklinde belirlemiştir.


Yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi saptayarak, onları memnun etmek için sürekli gelişen bir iş yaşamı sürdürmektedir. İzmir Turizm otobüs firması, dinamik ve güler yüzlü çalışanları ile kurulduğu günden itibaren bir sinerji yaratarak, kullanıcıları için yenilikçi ve yaratıcı uygulamalara imza atmaktadır.


“Profesyonel ve kaliteli hizmet”


İzmir Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


İzmir Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Kalitesinden ödün vermeden ilkleri yaşayan ve yaşatan İzmir Seyahat, bilgi çağının tüm olanaklarını kullanarak, misafirlerinin koşulsuz memnuniyetini sağlıyor. Konuklarının ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi tespit ederek karşılayan İzmir Seyahat, güvenli ve rahat yolculuk yapmalarını sağlıyor. Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulayan İzmir Seyahat, çalışanları ile birlikte yaratmış olduğu sinerji ile takım ruhunu hizmetlerine en verimli şekilde yansıtmayı başarıyor. Hizmet ve verimlilikte kalitesini arttırmak için profesyonel danışmanları ile çalışan İzmir Seyahat, gerek şirket içi gerek yolculuklar sırasında meydana gelen aksamaları anında tespit ederek önleyici ve düzeltici önlemler alıyor. İzmir Seyahat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, NeredenNereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan İzmir Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. İzmir’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından İzmir’e İzmir Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. İzmir Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. İzmir Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için NeredenNereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Bus Card Uygulaması ile Size Özel İndirim ve Puanlar


Bus Card, bu otobüs firması ile yapacağınız her yolculukta kazanacağınız puanlara ücretsiz bilet alma imkanı ve haricinde üye iş yerlerindeki ve konaklama yerlerindeki indirimlerden faydalanmanızı sağlıyor. Bus Card’a üye olup avantajlarından yararlanabilmek için; size en yakın olan firma şubesine uğrayarak Bus Card temin edebilirsiniz.


Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan firma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden İzmir Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor.


İzmir Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Over 100
68Points
29%
23%
21%
10%
17%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.