İstanbul Seyahat

İstanbul Seyahat
 

You can buy İstanbul Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İstanbul Seyahat Agencies

 

You can buy İstanbul Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İstanbul Seyahat

444 59 59
Büyük İstanbul Otogarı No:67-68-69 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 26 26


Ülkenin en köklü taşımacılık şirketlerinden biri olan İstanbul Seyahat, 1940 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Turizm şirketi Samsun Çarşamba’dan Giresun Alucra’ya düzenlediği sefer ile sektöre ilk adımını atmıştır. Yolcu konforunu misyon edinmiş olan İstanbul Seyahat her geçen gün kendini yenileyerek hizmetlerini devam ettiriyor.


İstanbul Seyahat Otobüs Bileti


NeredenNereye.com; İstanbul Seyahat için kolay erişilebilir ve sorunsuz hizmetin yanı sıra size güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirme imkanı sunuyor. Sitemiz üzerinden İstanbul Seyahatin sefer düzenlediği tüm şehirlere ve ilçelere güvenle otobüs bileti alımı yapabilirsiniz. Dilediğiniz an firmaları ve sundukları cazip fiyatları görüntülemek için akıllı cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Yolculuklarını İstanbul Seyahat ile yapmış olan yolcuların firma hizmetleri hakkındaki yorumları ve verdikleri puanları da görebilirsiniz. Ucuz otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza gelen sonuç ekranında; düzenlenen seferlerde kullanılan araçları ve araç içi özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ankara İstanbul otobüs bileti ve İstanbul Ankara otobüs bileti alımları için en doğru noktadasınız!


İstanbul Seyahat,  2+1 koltuk özelliği ile yalnız yolculuk yapacak yolcular için daha rahat ve konforlu bir yolculuk imkanı sunan araçlar bulunuyor. Keyifli bir yolculuk geçirmek adına Android işletim sistemli koltuk arkası ekranlar, her koltukta priz, açık büfe ikramlar ve araç içi sınırsız internet yer alıyor. Satın alacağınız bilet ile siz de firmanın sunduğu tüm bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.


Firma İstanbul, Ankara, Çanakkale, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna sefer yapıyor. Aynı zamanda Bulgaristan ve Makedonya’ya da düzenli olarak ulaşım sağlıyor. Gideceğiniz yurt içi ve yurt dışı tüm lokasyonlara bilet bulabileceğiniz sitemizde sorunsuz ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.


Over 100
48Points
25%
9%
2%
9%
55%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.