You can buy İstanbul Kalesi Seyahat bus tickets online securely and quick.

İstanbul Kalesi Seyahat

İstanbul Kalesi Seyahat

Most Popular Journeys for İstanbul Kalesi Seyahat

 

You can buy İstanbul Kalesi Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İstanbul Kalesi Seyahat

Büyük İstanbul Otogarı No:23 Bayrampaşa İstanbul (Avrupa) -
0212 658 07 35

İstanbul, Türkiye'nin Marmara bölgesinde bulunan ve yurdumuzun en kalabalık şehridir. Metropol olarak geçmektedir. İçerisinde bulundurduğu üniversiteler, iş olanakları ve yaşam standartlarından dolayı her yıl göç alan bir şehirdir. Bunların dışında birçok insan İstanbul'un güzelliğini görmek için de bu şehre gelmektedir. İki kıta üzerine kurulmuş eşsiz güzellikteki bu şehri sizde görmek isterseniz buraya seyahat edebilirsiniz. İstanbul'a seyahat denildiğinde de akla gelen lider firmalardan birisidir İstanbul Kalesi seyahat.


İstanbul Kalesi Seyahat Hakkında


Kara yolunda hizmet veren İstanbul merkezli bir otobüs firmasıdır. İnsan taşımacılığında Türkiye'nin büyük firmaları arasındadır. Kaliteli hizmet vererek müşterilerini memnun eden kale seyahat, seyahat kapasitesini her yıl arttırarak büyüyen bir şirkettir. Her yıl yolcu ve sefer sayıları artmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olan kale seyahat müşterileri daha çok nasıl memnun edebilirim sorusunu şirket bünyesinde devamlı sorarak çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerin talepleri üzerine yeniliklerde bulunmaktadır. Otobüslerin dışında şehir içinde sağladığı servislerde yolcularını gidecekleri noktalara kadar ulaştırmaktadır. Bünyesinde güler yüzlü personel çalıştırmaya odaklıdır . İşinde uzman kaptan şoförler tercih edilerek işe alınmaktadır. Günümüzde sürekli değişen teknolojiyi takip ederek her türlü yenilik isteyen çalışmaları yapmaktadır. Kaliteli ve huzurlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi İstanbul Kalesi seyahattir.


İstanbul Kalesi Seyahatin Vizyonu


Yolcularla söylenilen saatte gideceğin yerlere ulaştırarak onların zamanından çalmayarak haklarına saygılı olmak, çalışanlara adil davranmak ve onların haklarına saygılı olmak, müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerinde tutmak ve bunun için üzerine düşen bütün sorumlulukları hakkıyla yerine getirmek İstanbul Kalesi seyahatin vizyonudur.


İstanbul Kalesi Seyahatin Misyonu


Karayolunda insan taşımacılığında kaliteli, huzurlu ve rahat bir yolculuğu müşterilerine sunarak Avrupa ve Dünya standartlarında öncü firmalardan biri haline gelmek.


İstanbul Kalesi Seyahatin Hedefleri


Sürekli en iyisi olma yolunda ilerleyen firma en iyi olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerinin istediği her şeye cevap verebilen bir firma olmak hedefleri arasındadır.


İstanbul Kalesi Seyahatin Sunduğu Olanaklar


 


Güler yüzlü bir yolculuk isteyen müşterilerin tercihi olan İstanbul Kalesi seyahat ilk otobüse bindiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenen bir personel eşliğinde yolculuğunuzu tamamlamanızı sağlar. Alakadar personel tarafından yolculuk boyunca yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Günümüz teknolojisinden uzak kalmamanız adına otobüslerde kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Kişiye özel televizyonlar ile yolculuğunuz daha da keyifli bir hal alacaktır. İstanbul Kalesi seyahat biletlerinizi şubelere gitmeden internetten çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Firmanın kendi internet sayfasına girerek online biletinizi istediğiniz her yerden yorulmadan alabilirsiniz.

Looking for İstanbul Kalesi Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - İzmir 65 TL
İstanbul - Bursa 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
70Points
50%
0%
10%
30%
10%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.