You can buy İnan Turizm bus tickets online securely and quick.

İnan Turizm

İnan Turizm
 

You can buy İnan Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İnan Turizm Agencies

 

You can buy İnan Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İnan Turizm

 Niğde
0388 213 13 11

Niğde, Nevşehir, Kayseri, Konya ve Aksaray illeri ile komşu olan iç Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Genel olarak ekonomisini tarım ile sağlamaktadırlar.


İnan Turizm Hakkında


Niğde merkezde bir otobüs firmasıdır. Niğde halkına kaliteli, güvenli ve uygun bir ulaşım sunmak amacıyla kurulmuştur. 1959 senesinde insan taşımacılığına başlamışlardır. Yıllardır sunmuş oldukları hizmetlerle tecrübe kazanmış olan inan turizm değişen ve gelişen teknoloji karşısında sürekli yenilikçi çalışmalar yapmaktadır. Türkiye güvenliği diye seven insanlar tarafından kurulmuş olan inan turizm güvenilir yolculuğun adresidir. İşinde deneyimli kaptan şoförler liderliğinden huzurlu ve güvenli yolculuklar sizleri beklemektedir.


İnan Turizmin Sunduğu Olanaklar


Niğde'den başlayarak Türkiye'nin birçok noktasına inan turizm ile rahatça seyahat edebilirsiniz. Otobüse ilk olarak bindiğinizde ilgili bir personel ile karşılaşacak, tüm yol boyunca bu personel tarafından istediğiniz güler yüzle karşılanacaktır. Yolcuların rahatlığı için özel olarak dizayn edilmiş koltuklar ile yolculuğunuz ne kadar uzun olursa olsun hiç rahatsız olmayacaksınız. Uyumayı seven yolcular için konforlu bu yolculuk sürekli tercih edilir bir hal alacaktır. Otobüslerde bulunan havalandırmalar ile otobüs içerisindeki hava sürekli temizlenerek daha sağlıklı bir yolculuk geçirmeniz sağlanmaktadır. Arabalarda bulunan klimalar ile istediğiniz ideal sıcaklıkta yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz. Müzik dinlemeyi seven yolcular da mp3 müzik çalarlardan yararlanabilirler.  Koltuğun arkasında bulunan kişisel televizyonlar ile yolculuklarınızda canınız sıkılmaz. Kablosuz internet hizmetini yolcularına sunarak teknolojiyi yakından takip etmenizi sağlarlar.


App store ve google play storedan indirebileceğiniz inan turizm uygulaması ile otobüs biletiniz artık cebinizde. İnan Turizmin kendi internet sayfasından da biletinizi istediğiniz her yerden kolayca alabilirsiniz. İnternet sayfasında bulunan ilgili bölümlerden müşteri olarak isteklerinizi ve görüşlerinizi yazarak firmaya bildirebilirsiniz. Her bildirdiğiniz görüş inan turizm tarafından değerlendirilir.


İnan Turizm Seferleri


İnan Turizm'in yurt içinin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Aksaray, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Sakarya ve Yalova illerinde seferleri mevcuttur. İller dışında birçok ilçeye seyahatlerde vardır.


2016 model araçlarla her sabah İstanbul, Adana ve Konya’ya servisler yapılmaktadır.

Looking for İnan Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Niğde 120 TL
Esenler - Ankara 60 TL
Niğde - Sakarya 110 TL
Aksaray - Sakarya 90 TL
Aksaray - İstanbul 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


Over 100
80Points
51%
19%
17%
2%
12%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.