You can buy Iğdırlı Turizm bus tickets online securely and quick.

Iğdırlı Turizm

Iğdırlı Turizm
 

You can buy Iğdırlı Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Iğdırlı Turizm Agencies

 

You can buy Iğdırlı Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Iğdırlı Turizm

Sular Sok. No:22 Akbank Yanı Iğdır
0476 227 74 92

Iğdır yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde bulunan illerindendir. Ermenistan ile komşuluğu vardır. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı dağının bir bölümü bu ilin sınırları içerisindedir.


Iğdırlı Turizm Hakkında


Iğdır merkezli olarak hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Iğdırlı Turizm 1989 yılında faaliyete başlamış olup günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllardır insan taşımacılığı yapan otobüs firmasının Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Sunduğu kaliteli hizmetten asla vazgeçmeyerek müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok noktaya ulaşım sağlamaktadır.


Iğdırlı Turizmin Hedef Ve İlkeleri


Iğdırlı turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olarak yolcuların huzurlu bir seyahat geçirmesini sağlamak. Müşterilerin gidecekleri yerlere zamanında ulaştırarak onların zaman kavramını saygı da bulunmak. Otobüs firmasına tercih etmiş olan müşterilerinin can ve mal güvenliğini gözetlemek. Bünyesinde güler yüzlü çalışanların olmasına dikkat ederek personele bu konuda gerekli eğitimleri vermek. Çalışan personelin haklarını koruyarak onlara adil davranmak. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurularak kaliteli hizmeti yolculara sunmak ve verdiği hizmeti sürekli geliştirmek ilkeleri arasındadır.


Avrupa ve dünya standartlarında hizmeti müşterileri sunmak, teknolojik gelişmeleri takip ederek taşımacılık sektöründe öncü firmalardan olmak hedefleri arasındadır.


Iğdırlı Turizmin Sunduğu Olanaklar


Güvenli ve konforlu seyahati yolcularının hizmetine sunan Iğdırlı Seyahat müşterileri için özel dizayn edilmiş koltuklarıyla rahat bir yolculuk için tercih edilen firma olmaktadır. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet imkanı bulunmaktadır. Bu sayede yolcular seyahat boyunca her türlü teknolojik gelişmeyi takip etme fırsatı bulmaktadırlar. Otobüslerde yolculara sunulan uydu yayını ile yolcuğun daha keyifli bir hal almasını sağlamaktadır. İlgili personel tarafından müşterilere taze yiyecek ve sıcak ve soğuk içecek ikramı yapılmaktadır.


Iğdırlı turizmin sürekli yenilenen internet sayfasından artık biletinizi arzu ettiğiniz her yerden kolayca alabilirsiniz.


Iğdırlı Turizmin Seferleri


Firmanın hem yurtiçine hem de yurtdışına seferleri bulunmaktadır. Yurtiçinde Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bayburt, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, İzmit, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Uşak ve Yozgat’a seferleri vardır.


Yurtdışında Azerbaycan, İran, Irak ve Suriye’ye seferleri olmaktadır.

Looking for Iğdırlı Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Erzurum - Iğdır 42 TL
İstanbul (Anadolu) - Amasya 114 TL
İstanbul (Anadolu) - Erzurum 122 TL
İstanbul (Anadolu) - Iğdır 142 TL
Iğdır - Kağızman 20 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
60Points
34%
11%
12%
7%
36%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.