You can buy Hatay Sas Turizm bus tickets online securely and quick.

Hatay Sas Turizm

Hatay Sas Turizm
 

You can buy Hatay Sas Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Sas Turizm Agencies

 

You can buy Hatay Sas Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Sas Turizm

Cebrail Mah. Atatürk Cad. Aşiyan Apt. No 9/4/8 Antakya Hatay
0326 227 02 21

Hatay, Suriye ile komşuluğu bulunan yurdumuzun güneyinde yer alan sıcak iklime sahip bir ilimizdir. Birçok doğal ve tarihi güzelliklere, yöresel lezzetlere sahiptir.


Her yıl çok miktarda turist bu bölgeye gelmektedir. Bu bölgeye yolculuk için tercih edilen seyahat firmalarından bir tanesidir Hatay sas seyahat.  


Hatay Sas Seyahat Hakkında


Merkezi Hatay olan insan taşımacılığında karayolundan yapan bir otobüs firmasıdır. Hatay'da kara yolculuğu denildiğinde tercih edilen firmalar arasındadır. Sektörde öncü olma hedefleri arasında değişen teknoloji ile sürekli kendini yenileme çabasındadır. Filolarında bulunan otobüslerin bakımları ile sürekli ilgilenerek yolcuların güvenliğini sürekli göz önünde bulundurmaktadırlar.


Hatay Sas Seyahat Misyonu


Sunduğu kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini ilk sıralara koyarak değişen koşullar karşısında müşterilerin beklentilerini karşılamak, müşteri istekleri karşısında sürekli çözümler üreterek kaliteli hizmetini arttırmaktır.


Hatay Sas Seyahat Vizyonu


•Taşımacılık sektöründe aranan, öncü isim haline gelmek


•Müşterilerin can ve mal güvenliği için her türlü önlemi almak


•Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak


•Kaliteli hizmet anlayışını sürekli artırarak uygulamak


Hatay Sas Seyahatin Sunduğu Olanaklar


Güvenli yolculuğun adresi olan Hatay Sas Turizm müşterilerin rahatlığını da oldukça önemsemektedir. 2+1 otobüsleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. İlk otobüse bindiğiniz anda güler yüzlü personel tarafından yolcular karşılanmaktadır. Yolculuğa başladıktan sonra da bu alakadar personel tarafından yolculara yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Günümüz teknolojinden yolcuların uzak kalmaması için kablosuz internet müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Otobüslerde bulunan usb girişi ile elektronik cihazlarını şarj edebilirler. Kişiye özel televizyon uygulamasıyla yol boyunca keyifli vakit geçirebilir, yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz.


Hatay Sas Seyahatin Bagaj Prosedürü


Hatay sas Turizm ile yolculuk yapan müşterilerin en fazla iki adet 30 kg geçmemek üzere bagaj hakları vardır. Bu uygulama müşterilerin güvenliği için yapılmaktadır.


Belirlenen miktarı aşan yükler iade edilebilir. Bagaja teslim edilmeyen eşyaların çalınması ve kaybolması durumunda tüm sorumluluk yolcuya aittir. Bagaja evcil hayvan koyulması yasaktır.


Hatay Sas Turizmin Seferleri


Hatay merkezli olan firmanın Ankara, Adana, Aksaray, Bolu, Düzce, İstanbul, İzmit ve Sakarya’ya seferleri bulunmaktadır.

Looking for Hatay Sas Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Hatay 110 TL
Adana - Ankara 80 TL
Adana - Esenler 110 TL
Adana - İstanbul 110 TL
Adana - İzmit 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
52Points
21%
14%
7%
14%
43%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.