You can buy Hatay Nur Turizm bus tickets online securely and quick.

Hatay Nur Turizm

Hatay Nur Turizm
 

You can buy Hatay Nur Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Nur Turizm Agencies

 

You can buy Hatay Nur Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Nur Turizm

Belediye Otogarı No:13.14 Antakya Hatay
0326 227 08 10 - 227 08 14 - 227 08 15

Hatay, yurdumuzun 13. kalabalık şehirlerinden biri olup ülkemizin en güneyinde bulunmaktadır. Ülke olarak Suriye'ye ve yurdumuzda Osmaniye, Adana, Gaziantep illerinde komşudur. Hatay’dan bu illere ve yurtdışına seyahat yapmak için Hatay nur seyahat vardır. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Hatay Nur Seyahat Hakkında


Hatay nur seyahat yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapmaktadır. Hatay merkezde bir otobüs firmasıdır. Firma 1995 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.


Antakya otogarında şubesi bulunan Hatay Nur Seyahat Anadolu’nun birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Yurdumuzda yedi tane ile her gün düzenli olarak seferler vardır. Yurtiçinin dışında yurt dışında da Suudi Arabistan'la, Halep-Şam'a seferler mevcuttur. Yurtiçi kadar yurtdışı seyahatlerinde da tercih edilen bir firmadır.


Hatay nur seyahat dışında Tunceliler, özSivas ve Van gölü otobüs firmalarının da bilet satışları bu firma tarafından yapılmaktadır. Firma yurtdışında Sudan ve Yemen'de de otobüs işletmeciliğinde hizmet vermektedir. Güvenli bir yolculuk isteyenlerin adresi haline gelmiştir.


Hatay Nur Seyahat İlkeleri Ve Hedefleri


Rahat, konforlu ve hızlı yolculukları müşterilerine sunan Hatay nur seyahat kaliteli yolculuklarının devamlılığı için sürekli çalışmaktadır. "Huzur ve güvenin ismi "sloganıyla yolcuların gözü kapalı bilet alabilecekleri bir otobüs firmasıdır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek yolcular için sürekli ne yapabilirim sorusunu kendisine sunan bir firma olan Hatay nur seyahat yeniliklere açık ve her zaman daha fazlasını hedefleyen bir şirket olmuştur. Müşterilerinin zamanlarını çalmayaraktan belirtilen sürede istedikleri noktaya ulaştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı davranan, onların işini severek yapmaları için sürekli teşvik eden bir firma halindedir.


Yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapan bu firma dünya standartlarında bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda her gün çalışmalar yapmaktadır.


Hatay Nur Seyahatini Sunduğu Olanaklar


Güvenli ve huzurlu yolculuğun yanı sıra keyifli ve rahat bir yolculuk da müşterilerine sunmaktadır. Yolculuk sırasında lig TV yayını ile maç sever müşterilerin gönlünü fetih etmektedir. Teknolojiden geri kalmak istemeyen müşterilere kablosuz internet ile yardımcı olmaktadır. Sakin televizyon izleyerek bir yolculuk sürdürmek isteyen yolcular için kişiye özel televizyonlar ile uydu yayını vardı. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli ürünler güler yüzlü personel tarafından siz müşterilere sunulmaktadır.


Hatay Nur Seyahatin Seferleri


Hatay merkezde olan bu firmanın Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, İstanbul, İzmir, Konya, Kütahya ve Uşak’a seferleri mevcuttur.

Looking for Hatay Nur Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Antakya 30 TL
Ceyhan - Gebze 105 TL
Ceyhan - İstanbul 105 TL
Ankara - Hatay 73 TL
Ankara - İskenderun 75 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
74Points
39%
26%
15%
8%
12%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.