You can buy Hatay Günsas Tur bus tickets online securely and quick.

Hatay Günsas Tur

Hatay Günsas Tur
 

You can buy Hatay Günsas Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsas Tur Agencies

 

You can buy Hatay Günsas Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Günsas Tur

444 02 88
Belediye otogarı Hatay
0326 227 02 88 - 227 08 88 - 227 22 88

Hatay, Akdeniz bölgesinde ülkemizin en güney noktasından bulunan bir ildir. Ülkemizin kalabalık ve sıcak şehirlerindendir. Suriye, Adana, Osmaniye ve Gaziantep’e komşuluğu vardır. Hatay’dan bu komşu illere ve Anadolu’nun birçok iline seyahat için Hatay Günsas Turizm tercih edilmektedir.


Hatay Günsas Turizm Hakkında


Merkezi Hatay olan bir otobüs firmasıdır. Antakya otogarında şubesi bulunan bu firma konforlu yolculuk isteyen müşterilerin tercihidir. Yurt içi ve yurtdışı gezilerinde yolcuların hizmetindedir. Kaliteli ve yeniliklere açık hizmet anlayışıyla yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya yolcu taşımaktadır. İlgili ve alakadar personeli bünyesinde bulunduran Hatay Günsas Turizm deneyimli, işinde uzman şoförlerle çalışmayı tercih etmektedir. Hatay Günsas Turizmin birde bagaj prosedürü bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği açısından bilet alan her yolcunun 30 kg bagaj hakkı vardır. Bu bagaj hakkı her yolcu için iki adettir. Bu miktarı geçen ağırlıktaki bagajlar geri verilebilir. Baraj teslimi yaparken bagaj fişi almayı unutmamanız gerekmektedir. Aksi halde kaybolan eşyalarınızdan firma sorumlu olmayacaktır. Bilgi fişi dahilin de kıymet takdiri yapılmayan eşya kaybı olursa bilet ücretinin iki katına kadar ödeme yapılmaktadır. Otobüs dışında terminalde ve serviste kaybolan eşyalarda çalınan mal sahibine aittir. Bagajlarda tehlikeli madde, kırılabilir ve bozulabilir eşya, elektronik aletler taşınmasında herhangi bir zarar durumundan otobüs şirketi mesul değildir. Bagajlarda evcil hayvan taşımak yasaktır. Kendi kafesinden bulunan hayvanları Hatay Günsas Turizm kararına göre diğer yolcuları rahatsız etmediği takdir de yolcular yanlarına alabilirler.


Hatay Günsas Turizm’in Sunduğu Olanaklar


Konforlu yolculuğu müşterilerine veren firma ilk andan itibaren güler yüzlü hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Kullanışlı koltuklar yolcuların rahat etmesi için dizayn edilmiştir. Mp3 müzik sistemiyle yolculuk boyunca müzik dinlemeyi müşteriler keyifli vakit geçireceklerdir. Bilet almak içinde şubelere gitmenize gerek yoktur.


Hatay Günsas Turizm’in Seferleri


Hatay Günsas Turizm’in birçok noktaya seferleri vardır. Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, İstanbul, İzmit, Konya, Kütahya ve Sakarya’ya seferler mevcuttur.

Looking for Hatay Günsas Tur bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Bursa 95 TL
Adana - Kütahya 95 TL
Antalya - Hatay 80 TL
Bursa - Adana 90 TL
Bursa - Hatay 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
66Points
30%
25%
10%
15%
20%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.