You can buy Hatay Güney Tur bus tickets online securely and quick.

Hatay Güney Tur

Hatay Güney Tur
 

You can buy Hatay Güney Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Güney Tur Agencies

 

You can buy Hatay Güney Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Güney Tur

Antakya Otogar Peron : 9  Hatay
0326 227 00 33 - 227 10 33

Hatay yurdumuzun güneyinde yer alan sıcak, insanları da güzel ilimizidir. Hatay güney tur turizm de Hatay merkezli kurulmuş bir firmadır.


Hatay Güney Tur Turizm Hakkında


Kurumsallığı benimseyerek bu yolda hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Hatay Güney Tur Turizm özellikle güneydoğu ve Anadolu bölgesinde tercih edilen firma haline gelmiştir. Kaliteli hizmetini sürekli geliştirme yönündeki çabalarıyla güvenli yolculuk isteyen müşterilerin tercih ettiği seyahat şirketidir. Sürekli bakımları yapılan otobüs filosu güven karşılığını müşterilerine vermektedir.  


Hatay Güney Tur Turizmin çalışan personeli de özenle seçilmektedir. Güler yüz ve anlayışın ilk olarak amaç olduğu personele aşılanarak verilen eğitimler ile personel çalışmaya başlamaktadır.


Hatay Güney Tur Turizmin Misyonu


Yüksek kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en yukarılara çıkarmak, yolcuların zamanından çalmadan gideceği yere ulaştırmak, müşteri haklarına saygı duymak, firma personelinin çalışma hevesini dinç tutmak ve artmasını sağlamak, çevreye, insanlara ve evrensel olan değerlere olan sorumlulukları bilerek yerine getirmek ve yeni hedef olarak insan taşımacılığında Avrupa Kalite Ödülüne sahip olmak.


Hatay Güney Tur Turizmin Vizyonu Ve Hedefleri


Yolculuk için bizleri tercih etmiş müşterilerin memnuniyeti, firma bünyesinde çalışan personelin işini sevmesi ve memnun olması. Seyahat konusunda müşterilerin her türlü beklentisini karşılamak, yolcu taşımacılığında dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak Hatay güney tur turizmin vizyonudur.


Sürekli kaliteli hizmet vererek bunu yaşam tarzı haline getirmek, yurtiçi ve yurtdışı insan taşımacılığında en iyisi olmak için sürekli çalışmak ve gelişme içerisinde olmak. Müşteri ve personel ilişkilerinde saygılı, adil, içten tavırlar içerisinde olmak firmanın hedefleri arasındadır.


Hatay Güney Tur Turizm’in Sunduğu İmkanlar


Rahat koltuklar eşliğinde uyumak isteyen yolcuların memnuniyetini sağlayan firma 2+1 koltuklarıyla oldukça rahattır. Güler yüzü ilke edinmiş personel tarafından çeşitli ve bol yiyecek ve içecek ikramları yapılmaktadır. Otobüslerin içinde bulunan klimalar sayesinde her türlü hava koşulunda istenilen sıcaklıkta seyahat mümkündür. İşinde deneyimle şoförlerle güvenli yolculuğun adresidir.


Hatay Güney Tur Turizmin Seferleri


Anadolu’ da birçok noktaya seferleri bulunmaktadır. Mardin, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Malatya ve Ankara’ya birçok saatleri seferleri vardır.

Looking for Hatay Güney Tur bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Ceyhan - Ankara 75 TL
Ceyhan - Gebze 95 TL
Ceyhan - İstanbul 95 TL
Dörtyol - Ankara 70 TL
Dörtyol - İstanbul 95 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
52Points
38%
0%
0%
13%
50%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.