You can buy Has Diyarbakır bus tickets online securely and quick.

Has Diyarbakır

Has Diyarbakır
 

You can buy Has Diyarbakır bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Diyarbakır Agencies

 

You can buy Has Diyarbakır bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Diyarbakır

444 11 21
Diyarbakır Şehirler arası Otogarı No:30-31  Diyarbakır
0412 234 21 60

Diyarbakır, yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Nüfus olarak en kalabalık on şehir arasındadır. Birçok doğal güzelliğe, eski yapılara, önemli camilere sahiptir. Bunların yanı sıra yöresel tatları da oldukça meşhurdur. Diyarbakır da devlet ve vakıf üniversiteleri de bulunmaktadır. Yıl içerisinde hem turist hem de öğrenciler tarafından çokça ziyaret edilmektedir. Sizlerde Diyarbakır’ın bu eşsiz güzellikleri görüp, mutfak lezzetlerinden tatmak isterseniz Diyarbakır’a bir yolculuk yapabilirsiniz. Diyarbakır’a otobüs yolculuğu yapılacaksa da akıllara ilk gelen firma has Diyarbakır turizm olacaktır.

Has Diyarbakır Turizm Hakkında

Merkezi Diyarbakır olmak üzere kurulan bir otobüs firmasıdır. Türkiye’de birçok ile seyahat imkanı sunan bu firma kaliteli ve konforlu bir yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden iletim numaralarıyla irtibata geçilebilecek Has Diyarbakır Turizm Anadolu da yolculuğun adresidir.

Has Diyarbakır Turizm Misyonu

•İnsan taşımacılığı sektöründe önde gelen firmalardan olmak

•Has Diyarbakır Turizmi tercih etmiş yolculara en iyi hizmeti vermek.

•Her bir yolculukta kendini yenilemeden daha iyisi olarak uğraşmak

Has Diyarbakır Turizmin Vizyonu

•Sektörle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek ve diğer firmalara örnek olmak

•Has Diyarbakır Turizme güvenip tercih eden yolcuların can ve mal güvenliğini sonuna kadar korumak

•Bu firmayla yolculuk eden müşterilerin haklarını korumak

•Has Diyarbakır turizm bünyesinde çalışan personelin haklarını koruyarak personel ile bir aile olmak.

Has Diyarbakır Turizmin Sunduğu Olanaklar

Diyarbakır denilince parmakla gösterilen, tercihin adresi olan, insan taşımacılığını karayolunda hakkıyla yapan Has Diyarbakır Turizm konforlu yolcuğu müşterilerine vermek için çabalamaktadır. Her bir yolculuk seferi diğerinden daha kaliteli olması için uğraşmaktadır.

Has Diyarbakır Turizm müşterilerin daha keyifli bir yolculuk geçirmesi için otobüslerini daha donanımlı hale getirmiştir. Günümüz teknolojisinden uzak kalınmaması için otobüslerde kablosuz internet bulunmaktadır. Bütün koltukların arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolculuğunuz daha renkli hale gelir ve sıkılmazsınız.

Yolculuk sırasında sıcak ve soğuk içecekler, ambalajlı taze yiyecekler güler yüzlü personel tarafından sizlere ikram edilir.

Has Diyarbakır Turizmin Seferleri

Firmanın yurdumuz il ve ilçelerinden birçok yere seferi vardır. Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Antalya, Balıkesir, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa ve Uşak’a seferleri mevcuttur.

Looking for Has Diyarbakır bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Gaziantep 50 TL
Diyarbakır - Nizip 50 TL
Diyarbakır - Birecik 40 TL
Diyarbakır - Şanlıurfa 35 TL
Gaziantep - Diyarbakır 46 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
56Points
19%
17%
20%
13%
31%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.