You can buy Gürsoylar Turizm bus tickets online securely and quick.

Gürsoylar Turizm

Gürsoylar Turizm
 

You can buy Gürsoylar Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürsoylar Turizm Agencies

 

You can buy Gürsoylar Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürsoylar Turizm

Aksaray Mah. Küçük Langa Cad. Emniyet Terminali No:69/O - 6/A Fatih İstanbul (Avrupa) -
0212 632 99 79

Gürsoylar Turizm Otobüs FirmasıGürsoylar Turizm Otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden gelişmeye devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kararlı adımlar ile hedefleri doğrultusunda ilerleyen firma yolcularının kendilerine olan güvenini sarsmamak için çalışmalarına devam etmektedir.


Gürsoylar Turizm firmasının araçları yolculuklarına İstanbul’da yer alan Emniyet Garajı’ndan yolculuklarına başlayarak sitelerinde yayınlanan haritadan takip edilebileceği üzere yolculuk gerçekleştirerek Sırp Sınır Kapısı’ndan geçmektedir. Daha sonrasında Gürsoylar Turizm otobüs firmasının filosunda yer alan otobüsler sınırda yapılan yasal kontrollerden sonra Batum, Kabulati, Samtradia, Kutaisi, Kashuri, Gori, Tiflis, Rustavi rotasını takip ederek Azerbaycan’a gitmektedir. Gürsoylar Turizm günümüzde, “Ankara, Bursa, Bakü, İstanbul, Ordu, Samsun, Trabzon” gibi ulaşım noktalarında yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.


Firma, “Her zaman ve her yerde yüksek düzeyde kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmak. Her koşulda yolcuların hak ve zamanlarına saygı duymak. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firması olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun  bilincinde olarak öncelikle kendi bünyesi içerisinde yer alan insanları mutlu etmek. Firma olmanın ve giderek büyümenin sorumluluklarını yerine getirmek adına, insanlık, çevre bilincinde ve sorumluluğunda olarak bu konuda yatırımlarda bulunmak.” Şekliden vizyonunu belirlemiştir.


Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


Günümüzün dünyasında geniş kitlelere ulaşmak isteyen tüm ve kurum ve kuruluşlar bunu internet üzerinden sağlamaktadır. Gürsoylar Turizm otobüs firması da gün geçtikçe daha geniş bir yolcu kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Türkiye’nin her yerinden en uygun Gürsoylar Turizm otobüs biletlerini internet üzerinden NeredenNereye.com aracılığı ile satın alabilirsiniz.


 

Looking for Gürsoylar Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Bakü (Azerbaycan) 212 TL
Ordu - Bakü (Azerbaycan) 220 TL
Ordu - Tiflis (Gürcistan) 200 TL
Ankara - Tiflis (Gürcistan) 200 TL
Bursa - Bakü (Azerbaycan) 210 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
66Points
33%
0%
33%
33%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.