Mider Güneydoğu Turizm

Mider Güneydoğu Turizm
 

You can buy Mider Güneydoğu Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mider Güneydoğu Turizm Agencies

 

You can buy Mider Güneydoğu Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mider Güneydoğu Turizm

Ulucami Mahallesi Şahinler No: 13/F  Midyat
0482 462 1530

 Mider Güneydoğu Seyahat Otobüs Firması
Mider Güneydoğu Seyahat, yerel bir işletme olarak kurulup müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ilkelerinden tavizde vermeden çalışma yaşamını sürdüren yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Mider Güneydoğu Seyahat, 1977 yılında yerel bir işletme olarak kurulduktan sonra sağladığı güvenli adımlarla büyümeye devam eden Mider Güneydoğu Seyahat, zamanın gerekliliklerini yakalamak için yolcularına sağlam ve konforlu bir yolculuğun garantisini sunarak kendisine duyalan güvenin gün geçtikçe artmasına olanak sağlamaktadır.


Yapılanmasını hızlı adımlar ile büyüterek kısa zamanda kaliteli hizmet anlayışını ulusal boyutlara taşımak isteyen Mider Güneydoğu Seyahat, bugün, “İstanbul, İzmir, İzmit, Adana, Ankara, Afyon, Ceyhan, Dargeçit, Derik, Estel, Gazinatep, Gebze, Kızıltepe, Konya, Mardin, Mersin, Midyat, Osmaniye, Ömerli, Salihli, Tarsus, Şanlıurfa, Turgutlu, Uşak, Viranşehir” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yolcularının kendilerine daha kolay şekilde ulaşması ve ülkenin her kesiminden insana yolculuk hizmeti sunmak için şube sayısını giderek arttırmaktadır. Mider Güneydoğu Seyahat firmasının bugün, “Adana, Afyon, Ankara, Ceyhan, Dargeçit, Derik, Düzce, Estel, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Kızıltepe, Konya, Mardin, Mersin, Midyat, Osmaniye, Ömerli, Sakarya, Salihli, Tarsus, turgutlu, Uşak, Viranşehir” gibi ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır. Hizmet sektöründen yer alan bir kuruluş olarak, gelişimi sürdürmenin ve insanların kendine olan güvenini boşa çıkarmamanın yolunun daima güler yüzlü hizmet anlayışından geçtiğinin farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yaparak, başta kendi içerisindeki personelinin eğitimini sağlamaktadır. Daha fazla insana ulaşarak, ulusal çapta bir büyüme sağlamanın günümüz şartlarını yakalamak ile mümkün olduğunun bilincinde olan firma biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. En uygun Mider Güneydoğu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Over 100
100Points
100%
0%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.