You can buy Gülen Turizm bus tickets online securely and quick.

Gülen Turizm

Gülen Turizm
 

You can buy Gülen Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gülen Turizm Agencies

 

You can buy Gülen Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gülen Turizm

Otogar İstasyonu Altıntepsi Mahallesi, O-3, 34220 Esenler İstanbul
0212 658 4081

Gülen Turizm Hakkında

Firma, Yozgat merkezlidir. Yozgat halkının yakından tanıdığı ve en çok tercih ettiği otobüs firmalarından biridir. Gülen Turizm özellikle Ankara, İstanbul, Tokat, Kırşehir şehirleri arasında karşılıklı seferleriyle Yozgat halkının ve Yozgat’a ulaşmak isteyen yolcuların en çok tercih ettiği firmadır.

Gülen Turizmin kurulduğu yıldan itibaren en değer verdiği şey yolcularının güvenliğidir. Bundan dolayı yolcularının otobüs içindeki güvenliğini sağlamak için gerekli olan her türlü araç – gereç ve donanıma sahiptir. Gelişen teknolojileri takip ederek son model lüks araçlarıyla en konforlu hizmetleri sunmaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli personelleri sayesinde sizleri rahat ettirmek ve konforunuzu sağlamak için her olanağı düşünerek hizmet bünyesine katmaktadır.

Gülen Turizmin Hedef ve Hizmet Anlayışı

Türkiye’nin en iyi otobüs firması olmak.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok yerinde de ulaşım ve taşımacılık hizmeti göstermek.

Müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri devamlılığı sağlamak.

İyi değil en iyi hizmetin sahibi olmak ve bunu koşulsuz bir şekilde yolcularına sunmak.

Teknolojik gelişmeleri en yakından takip ederek yolcularının bu fırsatlardan yararlanmalarını sağlamak.

Yolculuk sırasında müşterilerine sıcak ve soğuk içeceklerle (Kahve, çay, su, bitki çayları, gazlı içecekler, meyve suları vb.), aperatif ambalajlı yiyecekler (kek, bisküvi, sandviç, kraker vb.) ikramlarla yolcularına kişisel ihtiyaçlarını gidermeleri için imkan sağlamak.

Şehir içi ücretsiz servisleriyle yolcularına ulaşım kolaylığı sunarak müşterilerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

Gülen Turizmin Şubeleri

Aksaray, Alaca, Amasya, Ankara ( Abdinpaşa, Batıkent, D. Evleri, Dutluk Gülen, Etimesgut, Etlik, Kızılay, Sincan, Şentepe) Antalya, Aydıncık, Bazlambaç, Beyşehir, Yalıkavak, çandır, Çarşamba, Çayıralan, Çekerek, Çorum, Düzce, Denizli, Edremit, Eğirdir, Eskişehir, Gebze, Isparta, İnegöl, İstanbul, İzmit, İzmir, Kayaş, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Manavgat, Merzifon, Milas, Nazilli, Sakarya, Samsun, Sarıkaya, Sekili, Serik, Seydişehir, Sorgun, Söke, Suluova, Terme, Susurluk, Sungurlu, Yerköy, Yozgat, Zile.

Looking for Gülen Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Yozgat - Ankara 45 TL
İstanbul - Ankara 55 TL
Ankara - İstanbul 50 TL
İstanbul (Anadolu) - Ankara 55 TL
Sorgun - İstanbul 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
76Points
41%
23%
19%
4%
13%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.