Golden Turizm

Golden Turizm
 

You can buy Golden Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Golden Turizm Agencies

 

You can buy Golden Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Golden Turizm

444 11 53
Şehirlerarası Otobüs Terminali Rize
0464 212 09 05


Golden Turizm, kurulduğu günden bu yana yolcularına üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket eden, bu ilkeler doğrultusunda yolcu taşımacılığı sektöründe gelişim göstermeye devam eden kuruluşlardan bir tanesidir.


Golden Turizm bugün, “Alaçam, Ardaşen, Arhavi, Ayancık, Bafra, Batum, Çarşamba, Çayeli, Dudullu, Fatsa, Fındıklı, Gerze, Giresun, Hopa, İstanbul, Ordu, Pazar, Yakakent, Ünye, Trabzon, Terme, Tekkeköy, Sürmene, Sinop, Samsun, Rize” gibi yurtiçi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Yolcularının ülke standartlarında kaliteli hizmet almasını garantileyerek onlarla birlikte çalışan firmaya yurtiçinden her noktadan ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi numarası mevcuttur. Firmanın güzergahında iyi bir yolculuk deneyimi yaşamak isteyen yolcular, “444 11 53” Golden Turizm telefon numarası ile firmaya ülkenin her noktasından kolaylıkla ulaşabilirler.


Firma 2002 yılında çevresine ve kalkınmaya duyarlı bir yapının temellerini atarak ve önce kendi çevresini ve gelişimini ön plana alarak kurulmuştur. Ülke içerisinde belirli düzeyde kalite sergilemek gibi hedefleri olan firma bugün gelişerek hizmet vermeye ve yeni bir yapılanma olarak güven kazanmaya devam etmektedir. Firma hizmet sektöründe gelişim göstermek için güler yüzlü hizmet anlayışının ve yeniliklere bünyesinde yer vermenin öneminin farkında olan kuruluş, bu ilkelerden ödün vermeden gelişim göstererek hedefleri doğrultusunda güven ve rahatlık aşılayarak devam etmektedir. Özellikle Karadeniz bölgesinde düzenlediği seferler doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.


Over 100
80Points
0%
100%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.