You can buy Didim Seyahat bus tickets online securely and quick.

Didim Seyahat

Didim Seyahat
 

You can buy Didim Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat Agencies

 

You can buy Didim Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Didim Seyahat

Santral Garajı Didim Aydın
0256 0850 304 09 09

Didim Seyahat Hakkında


Didim Seyahat 1964 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Bu otobüs firması ilk kurulduğunda bir "birlik" yapısındaydı. Bu birliğin kurucuları ise Mehmet İşler, Osman Çağlar, Refik Karataş, İsmail Ergeldi, Baki Demir, Bilal kafadar, Faruk Özden, Hasan Cengiz ve Vecdi Şen Can' dır. Didim Seyahat ilk kurulduğunda Söke - Didim arasında ulaşım hizmeti vermekteydi. Kısa bir sürede büyüyen firma bu iki ilçe arasındaki ulaşımı genişleterek birçok ile ulaşım sağlamaya başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren firmanın prensibi, planlı ve istikrarlı bir şekilde büyümedir. Didim Seyahat sadece halka ulaşım hizmeti vermekle kalmamış bununla beraber bir çok vatandaşımıza da iş istihdamında bulunmuştur. Didim Seyahat, ulaşım yaptığı bölgenin coğrafi yapısına uygun araçlar kullanarak ulaşım hizmeti vermektedir. Rakiplerinin aksine yolcularına eşsiz bir ulaşım hizmeti sağlayan firma hem daha uygun fiyatlarla hem de daha konforlu bir hizmet sunmaktadır. Eğer ki Sizlerde bu tatil cenneti olan Didim'i gezmek ve bunu yaparken kaliteli bir ulaşım hizmetine sahip olmak istiyorsanız Didim Seyahat ilk tercihiniz olmalı.


Didim Seyahatin Hizmet Anlayışı


Yolcularına en rahat ve en kaliteli hizmeti sunmak


Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatmak


Hiçbir yolcu arasında ayrım gözetmeksizin herkese aynı ve eşit hizmeti sunmak


Gelişen ve yenilenen teknolojik gelişmeleri takip ederek bu teknolojik gelişmeleri yolcularına en iyi ve en hızlı şekilde sunmak


Didim halkının ve Didim'e gelmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin bir numaralı tercihi olmak


Sürekli gelişerek en iyi hizmeti yolcularına sunmak.


Didim Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar


En uygun ücretler ve ödeme şekilleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.


Konfor ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaktadır.


Ücretsiz servisleri ile müşterilerini mağdur etmemektedir.


Travel Kart sistemi ile ayrıcalıklı hizmetlerde bulunmaktadır. Bu kart yardımıyla Didim seyahat de yaptığınız her yolculuktan puanlar kazanmaktasınız. Bu puanlar neticesinde özel indirimler kazanabilirsiniz.


Eğitimli ve profesyonel personeli ile sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.


Didim Seyahat için can güvenliğiniz her şeyin önündedir. Can güvenliğinizi sağlamak için gerekli olan her türlü araç gereç araç içinde bulunmaktadır.


Turizm şirketi Ankara, Aydın, Denizli, İzmir, Muğla illerine ve bu illerin birçok ilçesine düzenli olarak hareket yapıyor. Firmanın lokasyonlar arası uzaklığına göre değişen genle fiyat aralığı 8,50TL ile 75TL arasındadır. Aynı zaman da şehir içi servis hizmeti ile de şehirden terminale, terminalden şehre ulaşıma yardımcı oluyor.


Ucuz otobüs bileti arıyorsanız otobüs bileti kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İndirimli otobüs biletleri için sitemizde sürekli olarak güncellenen otobüs bileti fiyatlarını takip edin. Didim Turizm online otobüs bileti satın aldıysanız seyahatiniz sonrasında sitemiz üzerinden firmayı değerlendirebilirsiniz.

Looking for Didim Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Didim - İzmir 35 TL
Söke - İzmir 22 TL
İzmir - Didim 35 TL
İzmir - Söke 22 TL
İstanbul - Didim 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
82Points
55%
25%
5%
5%
11%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.