Demirci Halıkent

Demirci Halıkent
 

You can buy Demirci Halıkent bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Demirci Halıkent Agencies

 

You can buy Demirci Halıkent bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Demirci Halıkent

Secaattin Mahallesi Mehmet Akif Meydanı No:1 Demirci Manisa
0236 462 1877

Demirci Halıkent iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Demirci Halıkent bilet fiyatları burada!


Demirci Halıkent Otobüs Firması, Salihli- İzmir- Manisa- Akhisar ve Balıkesir noktalarına yolcu taşıma hizmeti veren otobüs firmalarından biridir. Yolcu taşımacılığı hizmet sektörüne ilk olarak 1983 yılında çıkmıştır. Kurulduğu günden itibaren yolcularına üst seviye hizmet anlayışını benimseyerek hizmet eden şirket, prensiplerine ve meslek ahlakına karşı gösterdiği yaklaşımı iş hayatı boyunca koruyarak büyümeye devam etmiştir.1991 yılına gelindiğinde aralarında bu firmanın kurucularının da bulunduğu, beş kurucu üyeye sahip, yaklaşık 30 ortaklı kooperatif kurulmuştur. Benimsediği prensip ve ilkeleri ilk günkü özveri ve tutku ile taşıyan firma, 2005 yılında İstanbul, 2006 yılında Ankara şubesini kurmuştur.


Firma, kendisine misyon olarak, “Gelişen Ege’nin hissedilen gücünü her geçen gün daha fazla hissettirmeyi borç bilmekteyiz,” cümlesini benimsemiştir.


Hizmet gösterdiği güzergahlar dahilinde, daima profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile birlikte sizde Demirci Halıkent Otobüs firmasının saygıdeğer yolcusu olmak istiyorsanız, firmanın en uygun biletlerine hızlı şekilde NeredenNereye.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


Demirci Halıkent Turizm


Demirci Halıkent Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Demirci Halıkent Turizm, hizmet sektöründen faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.


Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Demirci Halıkent Turizm firması vizyonu ve misyonu dahilinde hayatına devam ederken ulaşım ağını da her geçen gün için arttırmaya devam etmektedir. Demirci Halıkent firması günümüzde, “Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firmanın hizmet sektöründe yer alan profilinin zaman içerisinde yıpranmaması için faaliyetlerinde yolculara fiziksel olarak da ulaşması için bugün, “Akhisar, Balıkesir, Bursa, Demirci, İstanbul, İzmir, Köprübaşı, Manisa, Salihli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarda şube yapılanmaları bulunmaktadır. Yolcularına daimi olarak destek hizmeti sağlayan firma kişilerin karşılaştığı herhangi bir durumun çözümü konusunda son derece yapıcı olarak sürekli hizmet sağlamaktadır. Ulusal çapta hizmet sağlamak isteyen ve bunu vizyonunda belirten bir firma olarak kuruluşun hedefinde daha fazla insana ulaşmak vardır. Bu nedenle firma otobüs biletlerini online olarak satışa sunmuştur. Artık en uygun Demirci Halıkent Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Over 100
60Points
41%
14%
0%
0%
45%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.