You can buy Cizre Nuh İtimat bus tickets online securely and quick.

Cizre Nuh İtimat

Cizre Nuh İtimat
 

You can buy Cizre Nuh İtimat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Cizre Nuh İtimat

0850 302 7373
Sur Mahallesi, Cizre Otogar, Sur Mh., Nusaybin Cad. No:1, 73200  Cizre
0486 

Cizre Nuh İtimat Hakkında

Cizre Nuh İtimat otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasının ardından bugün geçmişinde attığı yerinde ve sağlam adımlar ile ulusal çapta bir firma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Cizre Nuh İtimat Otobüs Bileti Fiyatları

Firma kendisini geleceğe doğru attığı her adımda kendisini taşıyan en önemli faktörün müşteri menuniyeti olduğunun bilincinde olarak gerekli çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Cizre Nuh İtimat firması bugün, “Adana, Aksaray, Alanya, Anamur, Ankara, Antakya, Artuklu, Birecik, Ceyhan, Cizre, Çırık, Diyarbakır, Yalova, Viranşehir, Uludere, Tarsus, Gaziantep, Eskişehir” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimine devam eden firma her geçen güzergah rotalarını daha yukarılara çıkararak daha geniş kitlelere hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Daha geniş kitlelere ulaşmak için çağın gerekliliklerini yerine getirmenin öneminin farkında olan Ciraz Nuh İtimat firması biletlerini online olarak internet üzerinden de satışa sunmaktadır. İnternet üzerinden en ucuz Cizre Nuh İtimat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Araç içi Hizmetleri

Cizre Nuh İtimat firması vizyon ve misyonunda belirlemiş olduğu gibi daima öncelikle olarak yatırım, yaptırım ve eğitimlerinde kendi iç kadrosunu önemseyerek önce insan mottosunu benimsemiştir. Çalışma yaşamına devam eden firma her geçen gün filosunda bulunan araçlar yeni araçlar katmaya ve dahilinde bulunan ekipmanlara modern gereksinimleri eklemeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde yetişen insanların daima güler yüzlü hizmet anlayışı benimsemesinin şimdi ve geleceğin çalışmalarında ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun farkında olan Cizre Nuh İtimat firması çalışma yaşamına en güvenilir adımları ile devam etmektedir.

Looking for Cizre Nuh İtimat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Cizre - Osmaniye 79 TL
Silopi - Birecik 70 TL
Mardin - Gaziantep 62 TL
Şanlıurfa - Mardin 55 TL
Şanlıurfa - Aksaray 105 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
58Points
27%
13%
13%
13%
33%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.