Çankırı Özlem

Çankırı Özlem
 

You can buy Çankırı Özlem bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çankırı Özlem Agencies

 

You can buy Çankırı Özlem bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çankırı Özlem

444 18 18
Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminali 18100 Çankırı
0376 212 15 15 - 212 20 20 - 212 13 13

İnternette Çankırı Özlem Seyahat otobüs bileti ararken kendinizi burada bulacaksınız. Neredennereye.com’da online otobüs biletleri ve firma hakkında en güncel bilgiler hizmetinize sunuluyor. Otobüs bileti satın almadan önce şirket ile ilgili sitemizden ön bilgi edinebilirsiniz.


Aslan Kardeşler Ltd. Şti. tarafından 1994 yılında kurulan Çankırı Özlem Seyahat gittikçe büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor. Genel merkezi Çankırı’da bulunan, köklü bir geçmişe sahip olan firma, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek birçok sektörde de faaliyet göstermiştir. Çankırı, Ankara ve İstanbul illeri arasında hizmet veren firma, yönetmelik ve genelgelere uygun tüm belge ve izinlere sahiptir.


Çankırı Özlem Seyahat online otobüs bileti en uygun fiyatlarla sitemizde yer alıyor.  2010 yılı itibariyle 12 otobüsü bulunan firma güvenli ve konforlu bir yolculuk için otobüs ve servis araçlarının bakımlarını da düzenli olarak yaptırıyor.


Çankırı Özlem Seyahat sefer saatleri hakkında bilgi almak size yalnızca iki tık kadar yakın. Yapacağınız yolculukta evinizdeki rahatlığı arıyorsanız, online otobüs biletini düşünmeden alabilirsiniz. Yolcuların rahatlığını düşünerek tasarlanmış otobüsleriyle, yolculuk boyunca kendinizi aynı zamanda güvende de hissedeceksiniz. Her zaman bakımlı, temiz ve klimalı araçlarıyla hizmet sunan  firma güleryüzlü ve yardımsever personeliyle de dikkat çekiyor. Hizmette sınırın olmadığını açık büfe servis yaparak sunan firma huzurlu bir yolculuk için tüm imkanları kullanmaktadır.


 


Çankırı Özlem Seyahat otobüs bilet fiyatları hakkında en güncel bilgileri görerek firmaya yapılmış olan yorumları sitemizden inceleyebilirsiniz. Yapacağınız yorumlarla da firmayı değerlendirebilirsiniz.

Over 100
54Points
0%
33%
33%
0%
33%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.