You can buy Ben Turizm bus tickets online securely and quick.

Ben Turizm

Ben Turizm
 

You can buy Ben Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm Agencies

 

You can buy Ben Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm

444 11 27
Yeni Otogar no.16.17  Gaziantep
0342 328 96 66 - 328 96 36

Ben Turizm Hakkında


Ben turizm, Özkeleş ailesi üyeleri tarafından 1940 yılında ulaşım sektöründe hizmet veren bir firmadır. Firmanın kurucusu Halil Özkeleş’ tir. Günümüzde ise firma Halil Özkeleş’ in oğulları Mehmet Arap Özkeleş ve Halil Özkeleş tarafından yönetilmektedir. Ben Turizm, Gaziantep merkezli bir şirkettir. Bu şirket sadece taşımacılık sektöründe değil ayrıca seyahat acenteliği, akar yakıt servis istasyonu, yedek parça ve ikinci el otobüs alım satımları sektörlerinde de büyük başarı yakalamışlardır. Günümüzde firma 40 adetlik lüks otobüs kapasitesiyle gün içinde karşılıklı olarak 23 adet sefer düzenlemektedir. Ben Turizm otobüs bileti online olarak NeredenNereye.com'dan alınabilmektedir. 


Ben Turizmin Misyon ve İlkeleri  • Kurumsallaşmakta olan şirketi daha ileri boyutlara getirerek otobüs firmaları arasında öncü isim olarak adını yazdırmak.

  • Müşteri güvenliğini her şeyin üzerinde tutmak

  • Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla her türlü istek, ihtiyaç ve şikayeti göz önünde bulundurarak çözümleyici sonuçlar ortaya çıkarmak

  • Kurallara uygun hareket etmek

  • Sosyal olaylara duyarsız kalmamak

  • Haksız rekabete yol açmamak ve bunun önüne geçmeye çalışmak

  • Ayrıca bu şubelerin hiç birine gelmeden NeredenNereye.com internet adresinden de bilet alabilir, rezervasyon yaptırabilir ve biletlerinizi iptal edebilir ya da açığa alabilirsiniz.


Ben Turizmin Yolcularına Uyguladığı Hizmetler


Yolcularına huzurlu, hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlar.


Müşterilerinin rahat ve konforlu bir ulaşım için gerekli olan her şeye sahiptir. Örneğin araç içindeki koltukların rahat ve geniş olması, havalandırma sistemlerinin etkin bir şekilde çalışıyor olması, yolculukta uyumayı seven yolcular için yatabilen ergonomik koltuklar ve perdeler vb.


Yolculuk sırasında aperatif yiyecek, soğuk – sıcak içecek ikramlarında bulunmaktadır.


Kişisel televizyonlar ve kulaklık hizmetleri sayesinde kimseden rahatsız olmadan kimseyi rahatsız etmeden istediğiniz televizyon programlarını seyretme imkanı sunar.


Sınırsız internet imkanı ile sosyal medyada dileğiniz gibi sörf yapabilir ve sevdiklerinizle iletişiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Looking for Ben Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Gaziantep 33 TL
Gaziantep - Adana 33 TL
Gaziantep - Osmaniye 24 TL
Adana - Nizip 33 TL
Ankara - Adana 59 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
70Points
35%
24%
17%
6%
17%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.