You can buy Asil Bafra Express bus tickets online securely and quick.

Asil Bafra Express

Asil Bafra Express

Most Popular Journeys for Asil Bafra Express

 

You can buy Asil Bafra Express bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asil Bafra Express Agencies

 

You can buy Asil Bafra Express bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asil Bafra Express

Alparaslan Mah. Uluçay Cad. Alaçam Yeni Otogar Alaçam Samsun
0362 621 35 40

Asil Bafra Express Turizm


Asil Bafra Express Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek seyahat sektöründe faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Asil Bafra Express bölgesindeki ihtiyacı görerek insanlara hizmet ulaştırmak amacı ile yerel bir işletme olarak kurulmuştur.  Kurulduğu günden bu yana başta kendi çevresi olarak, çalışanları ve yolcuları arasındaki bağlantıyı korumaya çalışarak insanlara kaliteli hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Bu nedenle öncelikle kendi bölgesinde gerekli yatırımları üstlenerek ve kalifiye eleman ihtiyacını sağlayarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Asil Bafra Express Turizm otobüs bileti satan firması çalışma hayatı boyunca daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir ve hizmetinin çok daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için bugün teknolojinin sağladığı nimetlerden de yararlanarak yolcularına çeşitli online platformlar aracılığı ile hizmet sağlamaktadır.


Asil Bafra Express Turizm firması bugün, “Alaçam, Bafra, Balıklı, Bursa, Cevizli, İstanbul, Kapaklı, Millet Mahallesi, Samsun, Vatan Mahallesi” gibi ulaşım noktalarına otobüs bileti satarak yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Sektördeki faal iş yaşamına ilkelerini koruyarak devam eden firma başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasına karşın kendine olan güveni sarsmadan emin adımlarla ilerleyerek ulusal düzeyde bir firma olmayı hedeflemektedir. Prensipleri gereği Asil Bafra Express kendisine karşı oluşan güveni korumak amacı ile her geçene gün işine yaptığı yatırımları yenileyerek, bünyesinde bulunan araç filosunun gelişimini ve güler yüzlü hizmet anlayışını sıkılmadan uygulayan insan kaynaklarını büyütmeye devam etmektedir. Bununla birlikte dönemin gerekliliklerinden olan yolculuk ihtiyaçlarının yerinde ve zamanında karşılanması içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gelişimin ancak sağlam adımlarla sağlanabileceğinin farkında olan firma bu nedenle öncelikle insan kaynaklarına ayırdığı yapılanma bütçesinin ve ekipmanların güvenilir olmasını sağlamak ile ilgilenmektedir.

Looking for Asil Bafra Express bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Merzifon - Bursa 100 TL
Orhangazi - Bafra 100 TL
Bafra - Bursa 80 TL
Samsun - Bursa 90 TL
Yalova - Samsun 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
92Points
57%
43%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.