Aris Tur Bus Ticket

Aris Tur
Aris Tur
 

You can buy Aris Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aris Tur Agencies

 

You can buy Aris Tur bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aris Tur

Aksaray Mah. Küçüklanga Cad. Emniyet Terminali No: 69/R Fatih İstanbul
0212 586 6421

Aris Seyahat Otobüs Firması 


Aris Seyahat ve Turizm firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini elinden bırakmadan yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren genç bir ticari oluşumdur. Aris Seyahat ve Turizm Tic. Ltd. Şti ismi altında 2019 senesinde kurulmuş ve henüz çok genç bir oluşum olmasına karşın yolcu taşımacılığı sektöründe ortada duran açığı görmüş ve giderilmesi adına bir hizmet geliştirmiştir. “Aristur” ismi ile hizmet sunan firma genç bir oluşum olmasının kendisine sağladığı dezavantajların farkında olarak çalışma yaşamında daima “Güven” ilkesi üzerinde durmayı hedefleyen firma kısa zaman içerisinde etkili ve farklı çalışma biçimi ile yolcularının kendisine güven duymasını sağlamıştır. Güvenirliği ve kaliteyi hedefleyen ilkeleri oldukça kısa zaman önce çalışma yaşamına başlayan Aristur otobüs firması özellikle hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Daima güler yüzlü hizmet” ilkesinin ne denli önemli olduğunun farkında olarak bunun ilk adımının kendi alanında uzman ve deneyimli personel ile sağlanacağının bilinci ile temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlandırmaktadır.

Aris Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları


Aristur otobüs firması günümüzde, “İstanbul - Bükreş” güzergahı arasında sefer düzenlemektedir. İki ülke arasında gerçekleştirdiği bu sefer boyunca yolcularının eğlenceli ve konforlu vakit geçirmelerini amaçlayarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Bunun yanı sıra bir otobüs yolculuğu için en önemli unsurlardan birinin güvenlik olduğunun farkında olan firma konforlu ve keyifli bir yolculuk hizmeti sunarken bir yandan da yolcularının güvende hissetmelerini sağlamak niyetinde olan firma bu konu üzerinde de yatırımlarına devam etmektedir. Firma vizyonu kapsamında “Türkiye’den uluslararası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sırayı ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Aristur otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisi hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Romanya - Türkiye güzergahı kapsamında çalışma yaşamına devam eden Aristur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Aristur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

Over 100
94Points
67%
33%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.