You can buy Aksaray Birlik Turizm bus tickets online securely and quick.

Aksaray Birlik Turizm

Aksaray Birlik Turizm
 

You can buy Aksaray Birlik Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksaray Birlik Turizm Agencies

 

You can buy Aksaray Birlik Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aksaray Birlik Turizm

444 68 68
Terminal içi No:7 Aksaray Aksaray
0382 

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Hakkında


Aksaray'ın Öz sermayesi ile kurulmuş olan Yükseller Aksaray Birlik Seyahat müşterilerine rahat, huzurlu ve güvenli bir ulaşımın kapılarını açmaktadır. Aksaray halkının severek tercih ettiği otobüs firmalarından biridir. Aksaray halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş olan bu firma kaliteli hizmeti ile Aksaray'da ve çevre illerde adından sıkça söz ettirmektedir. Yükseller Aksaray birlik Turizm güvenli ve kaliteli bir hizmet düşüncesiyle yola çıkmıştır. Güler yüzlü hizmeti, imkanları ve sınırsız ikramları ile hoş vakit geçirebileceğiniz bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. 


Yükseller Aksaray Birlik Turizmin Vizyon ve Misyonu


Müşterilerine rahat, huzurlu, güvenli ve kaliteli bir hizmet düşüncesiyle yola çıkan firma bu amaçları gerçekleştirmek doğrultusunda her türlü gelişmeyi sağlamaktadır. Kalitesiyle Aksaray'da öncü olan firma sadece Aksaray ve çevresinde değil tüm Türkiye'de öncü bir firma olmak için çalışmaktadır Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir hizmet anlayışı sunmaktadır Araçları her türlü teknik donanıma sahiptir. Şoförler, hostesler, muavinler, bilet satış sorumluları gibi her türlü çalışan hizmet içi eğitimden geçerek en iyi hizmeti sunabilmek için eğitim görmektedirler.


Yükseller Aksaray Birlik Turizm Müşterilerine Sunduğu Olanaklar


Özel günler, turizm gezileri, okul gezileri, iş seyahati, toplantı vb. Her türlü organizasyonlar için son model araçları ile sizlere servis imkanı sunmaktadır. Yolcu güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için koltuk sigortası kapsamında her yolcuyu sigortalamaktadır.


Seyahat sırasında araç içinde sunulan yiyecek ve içecek ikramları ile insani ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. 2+1 araçlarıyla önem veren yolcularına alternatifler sunmaktadır.


Müşteri memnuniyeti için ortaya çıkan her türlü yeni teknolojik gelişmeyi takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı'ndan onaylı yetki belgeleriyle güvenli bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Ergonomik ve rahat koltukları ile yolcularına konforu yaşatmaktadır.


Yükseller Aksaray Turizmin Şubeleri


Aksaray Otogar, Asya, Eski Garaj, İş Oyak, İş Bankası, Köşe, Lise, Oyak, Telekom, Ulusoy, Yeni Otogar, Yeşil İNG, Yeşil Otogar, Yeşil Sanayi. Firma Aksaray, Ankara, Konya, İstanbul ve Nevşehir başta olmak üzere daha birçok lokasyona otobüs seferi düzenliyor. Aksaray Konya 148 kilometre, Aksaray Ankara 255 kilometre, Aksaray Nevşehir arası ise 75 kilometredir. Yolculuğunuzun uzunluğuna bağlı olarak sitemiz üzerinden otobüs hareketlerinin mola sayısı gibi özelliklerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Over 100
72Points
30%
32%
19%
10%
10%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.