scorecardresearch

Havaş Otobüs Servisleri

Havaş Otobüs Servisleri aşağıdaki havalimanlarında hizmet vermektedir.
Havaş servis saatleri ve otobüs güzergahları ilgili sayfalarda bulunabilir.

Yukarıdaki havalimanlarında havalimanı ile şehir merkezi arasında, havayolu taşımacılığı ile aynı konfora sahip otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti de vermekte olan HAVAŞ, Bodrum havalimanında ise ayrıca otopark hizmeti de vermektedir.

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi olan Havaş, yüksek kalitede hizmet verme politikası doğrultusunda, 2000 yılının Eylül ayında hizmet verdiği tüm istasyonlarda ISO 9002:1994 sertifikası almaya hak kazanmış, 2003 yılının Ocak ayında ise ISO 9001:2000 standardına geçmiştir.

Havaş, 2008 yılı Ekim ayında ilk aşamada Ankara, Bodrum, Dalaman ve Gaziantep istasyonlarında OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, Bodrum ve Dalaman İstasyonları'nda ISO 14001 Çevre Yönetimi sertifikalarını alarak hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Örneğin Ankara İstanbul otobüs bileti veya uçak bileti satın almak istiyorsunuz. En üst kısımdaki nereden nereye ve tarih bölümlerini doldurun. En uygun fiyatlarla hem uçak hem otobüs seferleri karşılaştırmalı olarak hemen listelensin. Türkiye'nin en ucuz uçak bileti ve en ucuz otobüs bileti satış sitesi NeredenNereye.com'u kullandığınız için teşekkür ederiz.