THY Airline Ticket

THY Airline Ticket

About THY

Türk Hava Yolları

“Dünya daha büyük, keşfet!”

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye’nin ve tüm dünya genelinde en önde gelen firmalarından bir tanesidir ve zaman içerisinde ülkenin markası haline gelmiş nadir firmaların başında yer alır. THY’nin merkezi İstanbul ili içerisinde yer almaktadır. Firma özellikle Avrupa’da havacılık alanında birçok ödül alarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi başarmış büyük bir marka haline gelmiştir. THY’nin sağladığı hizmet tüm dünya tarafından kabul görmüş ve bu alanda ödüllere layık görülmüştür. Firmanın uçuş ağı, Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır. Dünya genelinde tanınan bir marka haline gelmeyi başarmış olan Türk Hava Yolları bugün çalışma hayatını, “Dünya daha büyük, keşfet” sloganı ile devam ettirmektedir. Tüm bu başarıları ile birlikte THY 2015 yılı içerisinde 65 milyondan fazla yolcu taşımayı başararak kendi alanında ülke içerisinde bir rekora da imza atmıştır.

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

20 Mayıs 1933 tarihinde kurulan firma kurulduğu günden itibaren güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek çalışma yaşamını devam ettirmiş ve farklı konseptleri bünyesinde uygulayarak günümüzün en büyük markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Türk Hava Yolları, personel seçiminde bu büyük etkenin rolünün farkında olarak adımlarını atmaktadır. Personel eğitimine yatırım yaparak hizmet kalitesinin daimi olmasını sağlamak adına yerli birçok firmaya örnek teşkil edebilir. Başarılı hava yolu firmasının merkezi İstanbul’dadır, en çok kullanılan havaalanları ise, “Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı” olarak bilinir. Skytrax’ın hava yolu ödüllerine göre Türk Hava Yolları firması arka arkaya tam altı kez en iyi hava yolu firması ödülünü almayı başarmış ve kendi alanında yarışmaya damgasını vurmuştur. THY bugün dünyanın en iyi dördüncü hava yolu firması olarak kabul edilmektedir. Yalnız bu konsepte değil, firma kurulmuş olduğu tarihten bu yana gösterdiği üstün hizmet kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti nedeni ile birçok alanda yüksek derecelerde yer almayı başarmıştır. Türk Hava Yolları; 117 ülkede, 49'u iç hat, 243'ü dış hat olmak üzere 292 şehir ve 295 havaalanına uçmaktadır. Geçmişinde kazandığı başarıları ile birlikte çalışma yaşamına devam eden firma bugün dünyanın en prestijli hava yolu firmalarının da içinde bulunduğu Star Alliance hava yolu ortaklığı içerisinde bulunmaktadır.

THY Seferleri

Türk Hava Yolları’nın bu denli başarılı olmasının nedenlerinden bir tanesi de kendini ve araç filosunu şüphesiz zamanla yenileyerek çağını yakalayabiliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Dünyanın hemen her noktasında, her koşulda kolayca insanlara ulaşabilmek ve kaliteli hizmet anlayışını çok daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına firma THY biletlerinin dağıtımı konusunda teknolojinin imkanlarından da yararlanmaktadır. Günümüzde internet üzerinden hemen hemen bütün alışveriş ihtiyacının giderilebildiği bir ortamda Türk Hava Yolları da online uçak bileti satışına imkan tanımaktadır. Aynı zamanda aldığınız biletleri de THY sitesi üzerinden kolayca online check–in edebilirsiniz. Yolculuk öncesinde hava yolu yolcularının merak ettiği birçok undur bulunmaktadır.  Bunların başında uçuş sırasında bagaj kapasitesi, havaalanı güvenlik noktaları, uçuş esnasında uyulması gereken vb tarzında sıkça sorulan sorulardır. Yolcularının kolayca hizmete ulaşmasını hedefleyen firma müşteri memnuniyetinin kusursuz yansıtılmasını isteyerek resmi internet sitesi üzerinden bu ve benzeri sorularının bir çoğunu yanıtlamış bulunmaktadır. Aynı zamanda daimi olarak sağladığı müşteri hizmetleri hattından da yardım alınabilir. Hava yolu firmalarının uyguladığı kurallar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir bu nedenle herhangi bir özel durum için Türk Hava Yolları (THY) uçak bileti iptali gibi konular için kesinlikle firma ile görüşülmesi gerekmektedir.

Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları

Bütün hava yolu firmalarının yaptığı gibi Türk Hava Yolları da yolcuları için yıl içerisinde özellikle online uçak bileti satımlarında çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Yıl içerisinde fazla sayıda uçuş gerçekleştiren yolcular için yolculuk maliyetlerinin bütçeye yansıması konusunda yapılan bu uygulamalar bir hayli hafifletici olarak. Türk Hava Yolları bilet fiyatları şehirden şehire, ülkeye ve tabi ki uçuş dönemine göre değişiklik göstermektedir. THY ucuz bilet almak için online uçak bileti arama motorlarını kullanabilirsiniz. Böylece zamandan ve paranızdan tasarruf sağlamak adına THY en uygun uçak biletlerini satın alabilirsiniz.  Gerçekleştireceğiniz yolculuklar için THY ucuz uçak bileti almak için NeredenNereye.com un avantajından yararlanabilirsiniz. Güzergahınızı belirledikten sonra içerisinde yalnızca birkaç dakika içerisinde THY en uygun uçak biletlerini sıralı olarak karşınızda görebilir ve rotanız için ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

THY, Cheap flight tickets, airline journeys, branches and contact information.
Popüler Seferler Fiyat
İstanbul - Ankara 69 TL
Ankara - İstanbul 69 TL
İstanbul - Muğla 89 TL
Kütahya - İstanbul 89 TL
İzmir - İstanbul 89 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

THY Contact

Adress:
Atatürk Havalimanı, Yeşilköy 34149, İstanbul (Avrupa) -
Telephone:
+90 212
Web Site:
www.thy.com.tr
Call Center:
444 0 849