Atlasglobal Airline Ticket

Atlasglobal Airline Ticket

About Atlasglobal

AtlasGlobal Hava Yolları

“Yolcusunu en çok seven havayolu”

AtlasGlobal Hava Yolları, 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding tarafından kurulan hava yolu şirketidir.  Kurulduğu günden bu yana belirtmiş olduğu çalışma prensipleri dahilinde çalışma yaşamına devam eden firma yurt içi ve yurt dışı uçuşları için farklı segment oryantasyonu ile yurt içindeki satış dengesinin lehine yönelmesini başarmıştır. Kuruluş amacı olarak, iç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak olarak belirlenen firma bu alandaki ruhsatlandırmaya kısa süre içerisinde sahip olduktan sonra ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

AtlasGlobal Hava Yolları Uçak Bileti Fiyatları

AtlasGlobal uçak bileti fiyatları firmanın kalite ve hizmet anlayışından bağımsız olarak ulaşım ağını çok daha geniş kitlelere yaymak adına düşük maliyetli (low coast) olarak belirlenmiş, sonucunda bu durum havacılık sektöründe rekabet koşullarının dengesinin yeniden düzenlenmesine neden olmuştur. Firma yıl içerisinde taşıdığı binlerce yolcunun memnuniyet dönüşlerinin neticesinde kurulmuş olduğu günden bu yana çalışmalarını devam ettirerek hem yolcu taşıma hem de kargo taşıma hizmetlerinde emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

Kurulduğu günden bu yana yapılanmasını zaman içerisinde daha üst seviyelere çıkaran firma günümüzde bulunduğu konuma gelmeden önce küçük bir yapılanma ile çalışma hayatına başlamıştır. İlk uçuş operasyonlarını gerçekleştirdiği dönemde AtlasGlobal Hava Yolları uçak filosu bünyesinde 2 Adet Boing B-757 tipi uçak bulunmaktaydı. Ancak hizmet kalitesi ve yolcu sayısı her geçen gün artan AtlasGlobal Hava Yolları firması için bu filonun yeterli görmesi zamanla imkansız hale gelmiştir. Bu kapsam şirket çalışma yaşamında atacığı adımların birine dair yatırım ayaklarını filosunun genişletilmesi için kullanmıştır. Hızla ilerleyen çalışma yaşamında henüz çok zamanda geçmeden 2001 yılının eylül ayında filosuna yeni bir uçak ekleyen AtlasGlobal Hava Yolları firması aradan birkaç geçmiş olmasına karşın dördüncü uçağını da filosuna eklemeyi başarır. Filosunun genişlemeye başladığı günden itibaren kalite anlayışının de desteği ile AtlasGlobal Hava Yolları uçak biletlerine artan talep her geçen gün devam eder. Bu kapsamda yolcularına yönelik, “Yolcusunu en çok seven havayolu” sloganı ile hareket eden firma kendisine oluşan güvenin boşa olmaması için de farklı alanlarda yenilikçi çalışmalarına devam edecektir.

Firma kurulmuş, başarılı şekilde ilerlemiş ve belirli kaidelerin sağlanması sonucunda başarıya ulaşmış olsa da iş dünyasının farklı parametleri vardır. Daha sonrasında takvimler 2004 yılını gösterdiğinde AtlasGlobal Hava Yolları bünyesinde bir yönetim değişikliği meydana gelecektir. Nisan 2004’e gelindiğinde başarılarının devam ederek geniş kitlelere ulaşmasını amaçladığından firmanın büyümeyi hedeflemesi soncu Murat Ersoy önderliğinde AtlasGlobal Hava Yollarına yeni bir yönetim yapılanması getirilmesi söz konusu olmuş ve kısa süre içerisinde bu yeni yapılanmanın uygulanması yerinde görülmüştür.  AtlasGlobal Hava Yolları 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından desteklenerek, iç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerde yolcu yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

AtlasGlobal Hava Yolları firması uçak bileti satışları ve hava yolu yolcu taşımacılığı yapmasının yanı sıra kurulduğu günden bu yana istikrarlı şekilde kargo alanında da hizmet sağlamaktadır. Türkiye havacılık sahasında yeni belirlenen kargo kuralları kapsamında yapılanmasını geliştiren ve bu alanda da başarılı şekilde ilerlemeye devam eden AtlasGlobal düşük maliyetli uçak biletleri ile geniş kitlelere hava yolu taşımacılığını ulaştırmasının yanında kargo taşımacılığı da sağlamaktadır. Çalışmalarının bu denli kapsamlı ve kaliteli hizmet ilkesine uygun ilerlemesi neticesinde AtlasGlobal Hava Yolları başarısını iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını yüzde yetmiş oranında arttırması ile göstermiştir.

Kuruluşunda Atlasjet olarak bilinen firma başarılı ilerleyişinin ardından yönetimde ve yapılanmada büyümeye yönelik değişimleri de yanında getirmiştir. Ülke içerisinde tarifeli uçuşlarla sağladığı başarı neticesinde takvimler 2006 yılını gösterdiğinde yüzde 45’lik hissesi satılan Atlasjet’in yönetim kurulunun başına Murat Ersoy gelmiştir. Bu tarihten itibaren geçmişinde yürütmüş olduğu başarılı çalışmaların bir yansıması olarak firmanın ismi AtlasGlobal Hava Yolları olarak değişmiş ve günümüze kadar süregelen çalışma yaşamını bu şekilde devam ettirmiştir.

 

AtlasGlobal uçak bileti fiyatları belirlemiş olduğunuz güzergaha, mesafeye, bilet alacağınız döneme vb. gibi birçok parametreye göre değişiklik göstermektedir. AtlasGlobal en uygun uçak bileti fiyatlarını AtlasGlobal uçak bileti sorgulaması yaparak öğrenebilirsiniz. Firma ile gerçekleştireceğiniz yolculuklarınızda hem zamanınızdan hem de paranızda tasarruf sağlamak için NeredenNereye.com’un ucuz uçak bileti arama motorunu kullanabilirsiniz. Yalnızca güzergahınızı ve tarihinizi seçtikten sonra sistem karşınıza en uygun AtlasGlobal uçak bileti fiyatları karşılaştırmalı olarak getirecektir. Bundan sonrasında ise kendinize en uygun AtlasGlobal uçak biletini kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz.

Atlasglobal, Cheap flight tickets, airline journeys, branches and contact information.
Popüler Seferler Fiyat
Kayseri - İstanbul 126 TL
İstanbul - İzmir 126 TL
İstanbul - Konya 126 TL
İzmir - İstanbul 126 TL
Konya - İstanbul 127 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

Atlasglobal Contact

Adress:
Yeşilyurt Mah. Eski Halkalı Yolu Alaçatı Evleri Yanı No:5/B 34153 Florya, İstanbul (Avrupa) -
Telephone:
+90 212 663 20 00
Web Site:
www.atlasjet.com.tr
Call Center:
444 3 387