Hakkımızda

NeredenNereye.com, internet üzerinden uygun fiyatlarla otobüs ve uçak bileti sağlama amacıyla  1999 yılında Erol Demirtaş tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bugüne yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor, ziyaretçilerinin en kolay, en hızlı ve en ucuz şekilde seyahatlerini gerçekleştirmesi amacı ile çalışmalarına devam ediyor.

NeredenNereye.com web sitesini yada mobil uygulamasını kullanarak en uygun fiyatlar ile otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Neden NeredenNereye.com?

- Seyahatleriniz için en kısa sürede, çok uygun fiyatlarla uçak yada otobüs bileti satın alabilmenizi sağlar.

 

- Kullanıcıların uçak yada otobüs bileti satın alırken zorluk yaşamadan yalnızca 2 adımda, belirledikleri güzergahta sefer düzenleyen firmaların tümüne karşılaştırmalı olarak ulaşmasına olanak sağlar.

 

- Web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden seyahatleriniz için gerekli biletleri, kartınıza göre farklı taksit imkanları ile sunar.

 

- Seyahatleriniz için en uygun otobüs biletini ararken, belirlemiş olduğunuz güzergah için 160'dan fazla otobüs firmasının sefer ve fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görebilmenize olanak sağlar.

 

- Yurt içi ve yurt dışı gerçekleştireceğiniz uçuşlarınızda rotanıza göre sektöründe lider firmalar dahil 800’den fazla hava yolu firmasının uçak bileti seçeneklerini ve fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görüp çok uygun fiyatlar ile satın almanızı sağlar.

- Online bilet alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlamak için 3D secure güvenlik önlemlerini kullanmaktadır.

- Satın almış olduğunuz biletinizde meydana gelebilecek olası sorunları en kolay şekilde atlatabilmeniz ve sizi korumak adına uygun fiyatlarla seyahat sigortası hizmeti sunar.

 

NeredenNereye.com, kullanıcılarının herhangi bir durum karşısında mağduriyet yaşamaması için deneyimli ekibi ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Kullanıcılarına daha hızlı ve kolay bilet alımı sunmak adına mobil uygulamasını yayına almıştır. Mobil uygulamamıza App Store ve Google Play’den arama yaparak ulaşabilirsiniz.

NeredenNereye.com, kullanıcılarının seyahatleri için en kısa sürede en uygun biletleri bulmasını ve online satın almasını sağlamak amacı ile kurulmuş, amaçları ve hedefleri doğrultusunda her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor…

NeredenNereye.com ailesi olarak konforlu, güvenli ve eğlenceli bir yolculuk yapmanızı temenni eder, iyi yolculuklar dileriz.