Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Ucuz Otobüs Bileti ve Tren Biletleri

En Ucuz Otobüs Bileti Fiyatları

Turizm ve seyahat alanında 20 yılı aşkın süredir online ulaşım hizmeti sunan NeredenNereye.com, seyahat planlama sürecinizde hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyor. 1999 yılında başlayan “ulaşımda kolay rezervasyon” yolculuğumuz,  hız kesmeden daha fazla firmayla ve genişleyen ulaşım ağı seçenekleri ile sürekli yenilenerek hizmetlerine devam ediyor. 

Online Bilet Alın, Zaman Kazanın…

NeredenNereye.com ile Otobüs bileti tek bir sistem üzerinden kolayca satın alınabilir. Bağımsız bir ulaşım motoru gibi işleyen sistemimizde kullanıcılara ulaşım ve seyahat planlarını kolaylaştıracak detaylar gizli. Online bilet alma esasına dayalı olan NeredenNereye.com’da bilet alımını sadece iki adımda yapabileceğiniz uygulamayla önemli zaman tasarrufu sunmayı hedefliyoruz.

Ulaşım sağlayan şirketlerin bulunduğu geniş bir yelpazede hizmet veren NeredenNereye.com, yapacağınız satın alma işlemlerinde satış ofislerine ulaşmakla geçen sıkıcı zamanı ya da çağrı merkezleriyle yapılan uzun görüşmelerle geçen süreci size keyifli zaman olarak tekrar kazandırmayı amaçlıyor. Böylece söz konusu süreci seyahatinizin keyifli detaylarını düşünerek geçirebilirsiniz.

Aralarında Pamukkale, MetroUlusoy, Kontur, Efetur, Has Turizm gibi yaygın hizmet ağı ve hizmet kalitesiyle tanınan seçkin otobüs firmalarının yanı sıra yerel firmaların da yer aldığı çok geniş firma ağının bulunduğu ulaşım rehberimizde tüm firmaların fiyatlarını ve sefer saatlerini karşılaştırarak sizin için en ekonomik bilet satın alabiliriniz. Firmaların sürekli güncellenen iletişim, sefer, fiyat ve kampanya bilgileri sayesinde tüm ulaşım avantajlarından anında haberdar olabilirsiniz. Sistemin sunduğu en büyük iki avantaj, online olmasında gizli olan zaman kazandırma ve yorucu prosedürleri ortadan kaldırma özelliği ve sağladığı seçenek sunma ve seçenekleri kıyaslama fırsatında yatar. 

Neden NeredenNereye.com?

  • 200'den fazla otobüs firması
  • Firmaların sefer ve fiyat karşılaştırmaları,
  • 2 dakikada hızlı online bilet satın alma,
  • 3D Secure ile güvenli alışveriş,
  • 12 taksit ile ödeme imkanı,
  • Her zaman uygun fiyatlar,
  • Tek tıkla kolay iptal yada iade,
  • Ek ücret yok! Komisyon yok!

İyi yolculuklar dileriz,

NeredenNereye.com