scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...

SunExpress Uçak Bileti

SunExpress Uçak Bileti

SunExpress Hakkında

Uçak firmaları arasında yurt dışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu olma özelliği ile ön plana çıkan Sunexpress; 1990 yılından beri uçuşlarını aralıksız sürdürüyor. Türk hava yolları ve Lufthansa ortaklığıyla kurularak havacılık sektöründeki yerini alan Sun Express; bu deneyimiyle 7 milyonu aşkın yolcunun diledikleri noktaya en uygun uçak bileti fiyatlarıyla seyahat etmesini sağlıyor.

Ucuz uçak bileti fiyatlarıyla yolcularına ulaşan sun Express; teknolojik gelişmelerin de yakın takipçisi. Kabin içinde yolcularına keyifli bir seyahat imkanı sunan sunexpress ; Media in Motion adını verdiği sistem sayesinde kapsamlı bir eğlenceyi garanti ediyor.  Tablet, akıllı telefon ya da dizüstü bilgisayarınız sayesinde kablosuz bağlantı kurabildiğiniz sistemden; istediğiniz filmi izleyebilir, gazetelerinizi okuyabilir, oyun oynayabilirsiniz. Uçuş içi eğlence sistemine bireysel olarak erişiminizi sağlayan Media in Motion ile ayrıca gideceğiniz yer ile ilgili bilgilere ulaşmanız da mümkün. Sistem araç kiralaması ve otel rezervasyonu yapmanıza da olanak sağlıyor. Bu özelliğiyle sunexpress uçak içinde eğlence sistemine kablosuz bağlantı sağlayan ilk havayolu firması oluyor.

Yolcularına uçak bileti alımında en ucuz uçak bileti fiyatları sunmayı amaçlayan Sun express; Sun Points uygulamasıyla da yolculukları avantajlı hale getirmeyi hedefliyor. Yaptığınız yolculuklardan puan kazanabildiğiniz uygulama pek çok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Puanlarınız ile Sunpoints Ödül bilet kazanabilir ve bunu istediğiniz kişi adına düzenletebilirsiniz. Üstelik uygulamaya üye olduğunuzda; geriye dönük olarak üye olmadan önceki son 3 aylık dönemde gerçekleştirdiğiniz uçuşları kayıt ettirerek , bu uçuşlarınızdan da puan kazanabilirsiniz.
Uçak bileti sorgulamanızı internetten yaparak Sunexpress’in uçuş gerçekleştirdiği toplam 77 noktaya en ucuz fiyatlarla uçma imkanını elde edebilirsiniz. www.neredennereye.com ve ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden Sun Express bilet fiyatları ve seferlerine ilişkin detay bilgilerine ulaşıp; bilet sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir, dilediğiniz gün ve saatte , istediğiniz noktaya uçak bileti alımınızı yapabilirsiniz.

Sunexpress uçak biletlerini sitemiz üzerinden alan yolcuların firma ve yolculuk hakkındaki görüşlerini okuyabilir ve siz de yorumda bulunabilirsiniz.

SunExpress İletişim

Adres:
Mehmetçik Mah. Aspendos Bulv. Aspendos İş Merkezi No 63/1-2 TR-07300, Antalya
Telefon:
+90 242 310 26 26
Web Sitesi:
www.sunexpress.com.tr
Çağrı Merkezi:
444 07 97