scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...

En Uygun Online Uçak Bileti

Haberler
Anadolujet’ten Kaçırılmayacak Fırsat

Düşük maliyetli hava yolu şirketlerinden biri olarak kurulan Anadolujet; yaz fırsatlarına devam ediyor.

Borajet Filosuna Yeni Uçaklar Geliyor

Yurt içinde direkt seferler ile hava yolu ulaşımı olmayan şehirlere ve büyük merkezlere yaptığı besleyici uçuşlar ile sektöre giren Borajet; yaz sezonunu fırsat bilerek filosunu genişletmeye karar verdi.

Rize Havalimanı için Çalışmalar Başladı

Geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Ordu - Giresun Havalimanın’nda olduğu gibi Rize’ye deniz üzerine dolgu yapılarak bir havalimanı inşa edilecek. Dolgu derinliğinin 30 metre olması planlanıyor. Proje boyutları ve özellikleri ile Dünya’da ilk olacak.

Ramazan Kampanyalar ile Geliyor

Ramazan ayının başlamasına az bir zaman kaldı. Bayram tatiline kadar yolculuklarda azalma görülen Ramazan ayı boyunca firmalar; yolcularına farklı kampanyalar ve etkinlikler ile fırsatlar sunmaya şimdiden başladı bile.

Yolcu Sınıfları Arasındaki Fark Nedir?

Uçak biletlerinizi satın alırken genellikle üç farklı yolculuk sınıfı ile karşılaşırsınız. Bunlar neye göre belirlenmektedir ve hizmet farkları nelerdir? diye mereak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

AnadoluJet ile Muş - Bursa

2015 yazında arka arkaya ulaşıma açtığı yeni hatlar ile adından sıkça söz ettiren AnadoluJet; en son olarak Muş ve Bursa şehirleri arasında sefer düzenlemeye başladı.