Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...

En Uygun Online Uçak Bileti

Haberler

İlk Uçuş 26 Mayıs’ta

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Ordu-Giresun Havalimanı’nda, 26 Mayıs 2015 tarihinde ilk ticari uçuşların yapılmaya başlanacağını söyledi.

Adıyaman’a Seferler Başlıyor

İstanbu’dan Adıyaman’a yeni seferler başlıyor. 14 Mayıs itibariyle Sabiha Gökçen Havalimanından Adıyaman’a uçuşlar gerçekleştirilecek.

Qatar Airways Ankara’ya Daha Sık Uçacak

Qatar Airways uçtuğu 10 farklı noktaya sefer artışı kararı aldı. 3 Temmuz itibariyle şirket Ankara’ya da her gün sefer düzenlemeye başlayacak.

Hava ve Demiryolunda Dev Anlaşma

Türkiye’nin ulaşımda en köklü iki kuruluşu olan Devlet Demir Yolları ve Türk Hava Yolları; hizmet kalitesini artırmak amacıyla iş birliği protokolü imzaladı.

Uçak Biletlerine “Final Four” Bereketi

THY Eurolig’de Final Four’a kalmayı başaran Fenerbahçe Ülker basketbol takımını dörtlü finalin gerçekleşeceği Madrid şehrinde yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar; bilet satın alma sistemlerini kilitledi. Maçın bitimiyle birlikte İstanbul - Madrid seferleri için bilet sorgulamasında rekor arama yapıldı.

2,5 Yıl Sonra Vizesiz Avrupa

Türkiye ile AB ilişkilerini Hürriyet Gazetesi’ne değerlendiren Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB sürecinin Türk insanına birçok alanda olumlu yenilikler getirdiğini söyledi. Bozkır, "AB rüyası bitmez, süreç devam eder. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi. Türk vatandaşları tarafından en büyük sorun olarak görülen vize konusunda ise Bakan şunları söyledi.