Otobüs Bileti: Kolayca karşılaştır, güvenle al...

TCDD İzmir Mavi Treni

En Uygun Tren Biletleri
Sefer günleri*: Hergün
Tren no:
Tren tipi: Mavi Tren
Yer tipi: Pulman, Yataklı,Yemekli

TCDD İzmir Mavi Treni Sefer Saatleri


İzmir (Alsancak) Ankara

Şehir Kalkış Varış
İzmir (Alsancak) 18:30  
Halkapınar 18:37 18:35 
Çiğli 18:58 18:56 
Menemen 19:14 19:12 
Manisa 19:50 19:46 
Turgutlu 20:11 20:10 
Urganlı 20:22 20:21 
Ahmetli 20:32 20:31 
Salihli 20:47 20:45 
Kavaklıdere(Manisa) 21:07 21:06 
Alaşehir 21:21 21:19 
Konaklar 21:42 21:40 
Güneyköy 22:13 22:08 
Eşme 22:25 22:24 
İnay 23:02 22:59 
Uşak 23:40 23:35 
Banaz 00:23 00:21 
Oturak 00:46 00:45 
Dumlupınar 01:00 00:59 
Yıldırımkemal 01:17 01:14 
Afyon A.Çetinkaya 02:21 02:04 
Gazlıgöl 02:40 02:39 
İhsaniye 02:52 02:51 
Döğer 03:07 03:06 
Alayunt Müselles 03:49 03:48 
Kütahya 04:10 04:05 
Alayunt 04:23 04:22 
Uluköy 04:40 04:39 
Sabuncupınar 04:50 04:49 
Gökçekısık 05:12 05:11 
Eskişehir 05:49 05:34 
Alpu 06:22 06:21 
Beylikova 06:40 06:39 
Yunusemre (Eskişehir) 07:03 07:02 
Sazak 07:14 07:13 
Biçer 07:25 07:24 
Beylikköprü 07:52 07:51 
Polatlı 08:19 08:16 
Temelli 08:46 08:45 
Malıköy 08:56 08:54 
Sincan 09:29 09:21 
Ankara  09:53 
demiryolu
  • * 1=Pazartesi 2=Salı 3=Çarşamba 4=Perşembe 5=Cuma 6=Cumartesi 7=Pazar
E-BÜLTEN

Fırsatlardan haberdar olun

E-posta adresinizi bırakın, tüm yeni gelişmeleri anında öğrenin.


ANKET
Otobüsle hangi saatlerde seyahat etmeyi tercih edirsiniz?




› Şu anki sonuçlar