TCDD İzmir Mavi Treni

En Uygun Tren Biletleri
Sefer günleri*: 1234567
Tren no: 31127
Tren tipi: Mavi Tren
Yer tipi: Pulman, Yataklı

TCDD İzmir Mavi Treni Sefer Saatleri


İzmir (Basmane) Ankara

Şehir Kalkış Varış
İzmir (Basmane) 19:30  
Karşıyaka 19:40  
Çiğli 19:50  
Ulukent (İzm.) 20:20  
Menemen 20:28  
Ayvacık (İzm.) 20:42  
Muradiye 20:53  
Manisa 21:04  
Saruhanlı 21:20  
Akhisar 21:51  
Kırkağaç 22:22  
Soma 22:36  
Savaştepe 23:07  
Balıkesir 00:18  
Dursunbey 02:03  
Piribeyler 02:37  
Balıköy 03:12  
Tavşanlı 04:04  
Güzelyurt (Küt.) 04:20  
Demirciören 04:39  
Kütahya 04:54  
Alayunt 05:08  
Gökçekısık 05:52  
Eskişehir 06:24  
Polatlı 08:23  
Malıköy 08:48  
Sincan 09:10  
Ankara  09:32 
demiryolu
  • * 1=Pazartesi 2=Salı 3=Çarşamba 4=Perşembe 5=Cuma 6=Cumartesi 7=Pazar
E-BÜLTEN

Fırsatlardan haberdar olun

E-posta adresinizi bırakın, tüm yeni gelişmeleri anında öğrenin.


ANKET
En çok beğendiğiniz otobüs şirketi hangisidir?









› Şu anki sonuçlar